0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ациклостад крем від герпесу 5%, 2 г

Код товару:Код:  376.0007
5
2 відгука
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
М
Мира
Очень хороший крем. Я сама по себе очень склонна к герпесу, и ранки потом заживают ооочень долго. С этим кремом все заживает в течении 2-3 дней. Крем в меру плотный, для нанесения на губы самое то.
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Крем с очень хорошей консистенцией - не растекается, не высыхает. Если на ночь нанести на ранку на губе, то утром он также будет покрывать эту ранку, поэтому герпес проходит быстрее. Один минус - дороговато. :) Попробую найти что-то хорошее подешевле, а к этому крему всегда можно вернуться. :)
Чи є відгук корисним
М
Марина
Добрый день! Всегда имею этот крем при себе, ведь часто обедаю в столовой универа, а там подцепить герпес проще простого! Так вот этот крем мое спасение. Два нанесения, и герпеса как не бывало)
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ациклостад крем від герпесу 5%, 2 г
Ациклостад крем від герпесу 5%, 2 г
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
100,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview