0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Зовіракс крем від герпесу губ та обличчя 5%, 2 г

Код товару:Код:  136.0049
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Для меня лучшее средство от герпеса. Болею очень часто, при малейшем переохлаждении начинается зуд, отечность. Если первые пузырьки смазать зовираксом,то очень часто удается предотвратить их дальнейшее распространение. Часто использую вместе с таблетками. Если сразу начать лечение, при первых симптомах, то препарат лично мне очень помогает.
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Очень хороший препарат. Быстро и эффективно справляется с герпесом.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Часто бывает герпес зимой на губах. Очень хорошо помогает. Если заметить зуб сразу же - за ночь заживляет.
Чи є відгук корисним
А
Ася
Помогает!!! У меня никогда не было герпеса, вылез откудато) купила в аптеке крем.. буквально через несколько дней почти прошел
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Зовіракс крем від герпесу губ та обличчя 5%, 2 г
Зовіракс крем від герпесу губ та обличчя 5%, 2 г
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview