Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Альфарекин 1 000 000 МЕ №10 лиофилизат

Код товара:Код:  1118018
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 30-06-2020 11:47
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Кол-во в упаковке10
Классификация товараЛС холод от +2 до +8
ПроизводительТОВ "Науково-виробнича компанія "Інтерфармбіотек", Україна

Характеристики Альфарекин 1 000 000 МЕ №10 лиофилизат

Упаковкафлакони
Міжнародне найменуванняInterferon alfa-2b
Рецептурный отпускБез рецепта
Термін придатності3 роки
Придатний до01.04.2022
Дозировка1 000 000 МЕ
Вікз перших днів життя
Код Морион86306
Фармакотерапевтична групаІмуностимулятори. Інтерферон альфа-2b.
ПоказанняАльфарекін® застосовують у комплексній терапії при: – гострому і хронічному вірусному гепатиті В (середньотяжкі і тяжкі форми); – хронічному гепатиті С; – гострих вірусних, бактеріальних і змішаних інфекціях (у тому числі при гострій респіраторній вірусній інфекції у дітей, у тому числі у новонароджених, гострому діарейному синдромі у новонароджених); – гострих і хронічних септичних захворюваннях вірусної і бактеріальної природи, включаючи дисеміновані форми гострого і хроніосепсису; – герпетичних інфекціях різної локалізації: оперізувальний лишай, множинні шкірні герпетичні висипання; генітальна герпетична інфекція; герпетичні кератокон’юнктивіти і кератоувеїти, гострий герпетичний стоматит у дітей; – хронічному урогенітальному хламідіозі; – ураженнях нервової системи з моно- та полірадикулярними больовими синдромами; – розсіяному склерозі; – папіломатозі гортані; – меланомі шкіри і ока; саркомі Капоші, мієломній хворобі; хронічній мієлоїдній лейкемії, волосатоклітинній лейкемії, неходжкінських злоякісних лімфомах, а саме фолікулярній лімфомі.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до інтерферону альфа-2b або до інших компонентів препарату; – тяжкі захворювання серцево-судинної системи (у т. ч. серцева недостатність у стадії декомпенсації, нещодавно перенесений інфаркт міокарда, тяжка аритмія); – виражені порушення функції нирок та/або печінки; – епілепсія та/або інші захворювання центральної нервової системи (у т. ч. функціональні); – хронічний гепатит на тлі прогресуючого або декомпенсованого цирозу печінки; – хронічний гепатит у пацієнтів, які отримують або нещодавно отримали терапію імунодепресантами (крім короткого курсу кортикостероїдної терапії); – аутоімунний гепатит або інші аутоімунні захворювання в анамнезі; – наявність у пацієнта дисфункції щитовидної залози; – наявність тяжких вісцеральних порушень у пацієнтів із саркомою Капоші; – псоріаз; – період вагітності (загроза зриву).
Лікарська формаЛіофілізат для розчину для ін'єкцій по 1 млн МО у флаконах № 10 у комплекті з розчинником (вода для ін`єкцій) в ампулах № 1
Складдіюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини, 1 флакон містить інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини 1 млн, 3 млн, 5 млн, 9 млн або 18 млн MO; допоміжні речовини: натрію хлорид, декстран 70, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат безводний.
АТС-КлассификацияL03A B05
Действующее веществоинтерферон альфа-2b

Инструкция Альфарекин 1 000 000 МЕ №10 лиофилизат

Описание Альфарекин 1 000 000 МЕ №10 лиофилизат

Также вас могут заинтересовать
Альфарекин 3 мл 10 свечи
467,5грн
В наличии