www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Витаксон N60 таблетки

Loading...
    Купить Витаксон N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Витаксон N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Витаксон N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
193.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Витаксон N60 таблетки

По сути препарат Витаксон п/о № 60 является витаминами группы В. Выпускается в Украине данное средство в виде инъекционного раствора и таблеток. В активный состав таблеток Витаксон входит гидрохлорид пиридоксина и бенфотиамин. Как свидетельствует инструкция к медикаменту Витаксон, он благоприятно действует на работу нервной системы, в особенности этот комплекс витаминов группы В эффективен при дегенеративных и воспалительных процессах в нервных тканях и мышцах. При более высокой дозировке препарат стимулирует процесс кроветворения, обезболивает и улучшает кровообращение.


Витамин В1 или тиамин, активен в процессе метаболизма, влияет на обменный процесс в нервных тканях и скорость проведения электрических импульсов. Витамин В6 участвует в обмене аминокислот, обеспечивает синтезацию аминов вроде дофамина, серотонина, гистамина и тирамина. Витамин В12 также не менее важен для правильной и слаженной работы организма. Так он заботится об обменных клеточных процессах, действует на кроветворение и синтезацию нуклеиновых кислот, а также умеет обезболивать при применении в высоких концентрациях.


Описание гласит, что спектр применения лекарства Витаксон достаточно широкий. Применяют Витаксон для симптоматической терапии различных недугов нервной системы, например, как свидетельствуют отзывы, он эффективен при токсических и сосудистых поражениях нервной системы, полинейропатии, неврите, невралгии. Может использоваться при расстройствах на фоне острой нехватки витаминов класса В. Принимается при ретробульбарном неврите, алкогольной и диабетической полинейропатии, миалгии, параличе лицевого нерва, в целях купации корешкового синдрома и ликвидации дискомфорта при опоясывающем лишае. Выпивать таблетки Витаксон нужно по одной штуке трижды в сутки примерно в течение месяца.


Стоимость препарата Витаксон и его аналогов зависит от многих факторов (фирма-производитель, дозировка, форма выпуска, ценовая политика аптеки и пр.). Мы предлагаем вам купить Витаксон по самой доступной цене в Киеве и на территории Украины в нашей аптеке, где для вас также действуют очень выгодные скидки и акции на самые необходимые медицинские товары.


Витаксон N60 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВІТАКСОН®

(VITAXON)

Склад:

діючі речовини: бенфотіамін, піридоксину гідрохлорид;

1 таблетка містить бенфотіаміну 100 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину, піридоксину гідрохлориду 100 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, повідон, кальцію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний;

плівкова оболонка Opadry II 85 F 18422: спирт полівініловий, поліетиленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, круглої форми, з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати вітаміну В1 у комбінації з вітамінами В6 і/або В12. Код АТХ А11D В.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на перебіг запальних та дегенеративних захворювань нервів і рухового апарату. Їх слід застосовувати для усунення дефіцитних станів, у великих дозах вітаміни мають аналгетичні властивості, сприяють покращанню кровообігу та нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення.

Фармакокінетика.

Вітамін В6 і його похідні більшою частиною швидко всмоктуються у верхньому відділі травного тракту шляхом пасивної дифузії та екскретуються в межах 2-5 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

При неврологічних захворюваннях, зумовлених доведеним дефіцитом вітамінів В1, В6.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Прийом вітаміну В1 протипоказаний при алергічних реакціях.

Прийом вітаміну В6 протипоказаний при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення (оскільки можливе підвищення кислотності шлункового соку).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Піридоксин несумісний з препаратами, які містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилування леводопи і таким чином знижується її антипаркінсонічна дія.

Бенфотіамін несумісний з окиснювальними і відновними сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, глюкозою і метабісульфітом, 5-фторурацилом, оскільки інактивується в їх присутності. Мідь прискорює розпад бенфотіаміну; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні значень рН (більш ніж 3).

Антациди знижують всмоктування тіаміну.

Петльові діуретики (наприклад фуросемід), що гальмують канальцеву реабсорбцію, під час довготривалої терапії можуть спричинити підвищення екскреції тіаміну і таким чином знизити рівень тіаміну.

Особливості застосування.

Питання про застосування Вітаксону® для лікування пацієнтів з тяжкою та гострою формою декомпенсованої серцевої недостатності вирішує лікар індивідуально, враховуючи стан хворого.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Добова потреба у вітаміні В6 у період вагітності або годування груддю становить до 25 мг. Препарат містить 100 мг вітаміну В6, тому його не слід застосовувати у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Оскільки у деяких пацієнтів препарат може спричинити такі побічні явища як запаморочення, головний біль і тахікардію, слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати внутрішньо, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Рекомендована доза становить 1 таблетку на добу. В індивідуальних випадках дозу слід підвищувати і застосовувати по 1 таблетці 3 рази на добу.

Таблетки слід приймати цілими, після прийому їжі.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально у кожному випадку. Після максимального періоду лікування (4 тижні)  приймається рішення щодо коригування та зниження доз препарату.

Діти.

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені, тому його не слід призначати цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування.

При передозуванні відбувається посилення симптомів побічної дії препарату.

Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля. Терапія симптоматична.

Високі дози вітаміну В1 виявляють курареподібний ефект.

Довготривале застосування (понад 6-12 місяців) у дозах понад 50 мг вітаміну В6 щоденно може призвести до периферичної сенсорної нейропатії.

При довготривалому застосуванні вітаміну В1 у дозі понад 2 г на добу були зафіксовані нейропатії з атаксією і розлади чутливості, церебральні судоми зі змінами на ЕЕГ, а також в окремих випадках – гіпохромна анемія і себорейний дерматит.

Побічні реакції.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, біль у животі, підвищення кислотності шлункового соку.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок; анафілаксія, кропив’янка.

З боку шкіри: шкірні висипання, свербіж.

У вкрай рідких випадках – шоковий стан.

Довготривале застосування (понад 6-12 місяців) у дозах більше ніж 50 мг вітаміну В6 щоденно може призвести до периферичної сенсорної нейропатії, нервового збудження, запаморочення, головного болю.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску. Без  рецепта.

Виробник.

 ПАТ «Фармак».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.

Витаксон N60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Витаксон N60 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Витаксон N60 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги