0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Зимаксид каплі від кон’юнктивітату, 5 мг/мл, 2,5 мл

Код товару:Код:  1930003
Виробник: Allergan
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Зимаксид каплі від кон’юнктивітату, 5 мг/мл, 2,5 мл

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Зимаксид
Країна виробник
США
Виробник
Аллерган Сейлс ЛЛС, США
Імпортний
Так
Об'єм
2.5 мл
Форма випуску
Краплі для очей
Спосіб введення
в очі
Кількість в упаковці
1
Міжнародна назва
GATIFLOXACINUM
Термін придатності
2 роки
Дозування
5 мг
Код АТС/ATX
S01A X21
Упаковка
По 2,5 мл препарата во флаконе-капельнице из белого полиэтилена низкой плотности с ударопрочным колпачком с полистирола. 1 флакон-капельница в картонной пачке
Температура зберігання
від 5°C до 25°C

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
з обережністю
Водіям
заборонено
Вагітним
з обережністю
Годуючим матерям
з обережністю
Дітям
з 1 року

Взаємодія

Взаємодія з алкоголем
немає даних

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Зимаксид каплі від кон’юнктивітату, 5 мг/мл, 2,5 мл - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: гатифлоксацин;

1 мл розчину містить гатифлоксацину 5 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид; динатрію едетат; натрію хлорид; кислота хлористоводнева розведена та/або натрію гідроксид; вода очищена.

Лікарська форма

Краплі очні, розчин.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні засоби.
Код АТС  S01A X21.

Фармакодинаміка

Зімаксід - антибактеріальний засіб групи фторхінолонів, є 8-метоксіфторхінолон з 3-метілпіперазінілом, зміщенням в C7.

Антибактеріальну дію гатифлоксацину забезпечується шляхом пригнічення ДНК-гірази і топоізомерази IV. ДНК-гіраза є життєво важливим ферментом, який бере участь у редуплікації, транскрипції і відновленні бактеріальної ДНК.

Топоізомераза IV є ферментом, який відіграє провідну роль у поділі хромосом ДНК на частини при поділі бактеріальної клітини.

Механізм дії фторхінолонів, в тому числі гатифлоксацину, відрізняється від такого аміноглікозидів, макролідів, а також антибіотиків тетрациклінового ряду. Таким чином, гатифлоксацин діє на патогенні мікроорганізми, стійкі до цих антибіотиків, і ці антибіотики діють на патогенні мікроорганізми, стійкі до гатифлоксацину. Немає перехресної резистентності між гатифлоксацином і зазначеними класами антибіотиків. Перехресна резистентність виявлена ​​між системним гатифлоксацином і деякими іншими фторхінолонами.

Стійкість до гатифлоксацину in vitro розвивається шляхом багатоступеневих мутацій. Стійкість до гатифлоксацину in vitro виникає при загальній частоті від 1 · 10-7 до 10-10. Зімаксід має мікробіологічну та клінічну активність щодо найбільш рідкісних мікроорганізмів при кон'юнктивальних інфекціях: аеробні грампозитивні бактерії - стафілокок золотистий (Staphylococcus aureus), стафілокок епідермальний (Staphylococcus epidermidis), група стрептококів Мітіс (Streptococcus mitis *), стрептокок оральний (Streptococcus oralis *), пневмокок (Streptococcus pneumoniae), аеробні грамнегативні бактерії - гемофільна паличка (Haemophilus Influenzae). * Ефективність для цього мікроорганізму вивчена менш ніж на 10 інфекціях.

Фармакокінетика

Офтальмологічний розчин гатифлоксацину 0,3% або 0,5% вводили в одне око 6 здоровим добровольцям в режимі підвищення дози, починаючи з 2 крапель на добу, потім по 2 краплі 4 рази на добу протягом 7 днів і, нарешті, 2 краплі 8 разів на добу протягом 3 днів. На всіх етапах рівні гатифлоксацину в плазмі крові були нижче рівня визначення (5 нг / мл) у всіх учасників дослідження.

Показання

Бактеріальний кон'юнктивіт, викликаний чутливими до гатифлоксацину мікроорганізмами.

Протипоказання

Підвищена чутливість до гатифлоксацину або будь-якого компонента препарату. Підвищена чутливість до інших хінолонів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодії спеціальних досліджень по взаємодії гатифлоксацину з іншими лікарськими засобами не проводили. У разі супутньої терапії іншими місцевими офтальмологічними препаратами слід дотримуватися інтервалу не менше 10-15 хвилин між їх застосуванням.

Особливості застосування

Тільки для місцевого застосування. Зімаксід інстилюють в кон'юнктивальний мішок. Не вводити безпосередньо в передню камеру ока. Розвиток резистентних мікроорганізмів при тривалому застосуванні. Як і при застосуванні інших протимікробних засобів, тривале застосування препарату може призвести до надмірного розвитку нечутливих організмів, в тому числі грибів.

При виникненні суперінфекції слід припинити застосування препарату і призначити альтернативне лікування. Залежно від клінічної потреби, пацієнта слід обстежити шляхом біомікроскопії за допомогою щілинної лампи і, при необхідності, здійснити фарбування флуоресцеїном. Слід припинити застосування препарату при появі перших ознак висипань на шкірі або інших ознак підвищеної чутливості.

Застосування контактних лінз

Пацієнтам не рекомендується використовувати контактні лінзи під час курсу терапії із застосуванням гатифлоксацину. Препарат містить бензалконію хлорид, який викликає роздратування і знебарвлює м'які контактні лінзи.

Запобігання мікробного забруднення препарату

Пацієнти повинні бути проінструктовані, щоб уникати забруднення наконечника флакона-крапельниці: не торкатися століття або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.

Застосування у осіб літнього віку

Немає загальної клінічної різниці в безпеці або ефективності препарату в осіб похилого віку та інших дорослих пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не передбачається виникнення несприятливих ефектів при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, але можлива тимчасова нечіткість зору, тому необхідно почекати, поки зір не проясниться, перш ніж керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність, категорія С. Тератогенні ефекти: оскільки адекватних і строго контрольованих досліджень у вагітних не проводили, препарат не рекомендується застосовувати в період вагітності, крім випадків, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.

Невідомо, чи виділяється гатифлоксацин в грудне молоко. Оскільки більшість лікарських засобів виділяється в грудне молоко, необхідно з обережністю застосовувати препарат у жінок, які годують грудьми.

Спосіб застосування та дози

Пацієнтам у віці від 1 року: день 1-й - по 1 краплі препарату закапують в уражене око кожні 2 ч в той час, коли пацієнт не спить; в цілому - до 8 закопувань. День 2-7-й - по одній краплі препарату закапують в уражене око 2-4 рази на добу в той час, коли пацієнт не спить. Тривалість лікування - 7 днів.

Діти

Препарат Зимаксид можна застосовувати у дітей віком від 1 року. Безпека і ефективність застосування препарату у віці до 1 року не вивчалась.

Передозування

Інформація про передозування відсутня.

Побічні реакції

Побічні ефекти найбільш частими побічними реакціями, які відзначали під час клінічного дослідження у ≥1% пацієнтів, були збільшення вираженості кон'юнктивіту, подразнення очей, дисгевзія і очна біль.

Додатково при застосуванні офтальмологічного розчину гатифлоксацину виявляли такі побічні реакції: хемоз, кон'юнктивальна крововилив, сухість очей, виділення з очей, набряк повік, головний біль, підвищена сльозотеча, кератит, папілярний кон'юнктивіт, зниження гостроти зору.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° C. Не допускати заморожування розчину.

Упаковка

По 2,5 мл препарату у флаконі-крапельниці з білого поліетилену низької щільності з ударостійким ковпачком із полістиролу. 1 флакон-крапельниця у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Аллерган Сейлс ЛЛС.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

8301 Марс Драйв, Уейко, Техас 76712, США.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Зимаксид каплі від кон’юнктивітату, 5 мг/мл, 2,5 мл актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Зимаксид каплі від кон’юнктивітату, 5 мг/мл, 2,5 мл з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.