0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл

Код товару:Код:  6215001
5
0 відгуків
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
К
Карина
Двоякое впечатление от пасты. С одной стороны паста не дорогая, очень экономно расходуется, понравилось что в составе нет красителей, а так же понравилось что паста помогает снизить чувствительность зубов и снимает воспаление с десен. Но вот недостатки для меня так же существуют - прежде всего это химический вкус пасты, а так же то, что на вкус она немного соленая и совершенно не освежает дыхание. Поэтому в основном используем только в лечебных целях.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл
Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл
Есть в наличии
80,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview