0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл

Код товару:Код:  6215001
5
0 відгуків
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
К
Карина
Двоякое впечатление от пасты. С одной стороны паста не дорогая, очень экономно расходуется, понравилось что в составе нет красителей, а так же понравилось что паста помогает снизить чувствительность зубов и снимает воспаление с десен. Но вот недостатки для меня так же существуют - прежде всего это химический вкус пасты, а так же то, что на вкус она немного соленая и совершенно не освежает дыхание. Поэтому в основном используем только в лечебных целях.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл
Parodontax (Пародонтакс) зубна паста класична без фтору, 50 мл
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ