0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Візилотон Комплекс дієтична добавка, капсули, 30 шт.

Код товару:Код:  413.0560
Д
Дарья
Покупала как замену Окювайт Лютеин Форте, когда того не было в наличии. Хороший состав, большое содержание лютеина. Капсулы не слишком большие, глотаются легко.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Лікар-офтальмолог прописала комплекс препаратів для покращення зору, в тому числі і "Візілотон". В нашему містечку обійшла дві аптеки, такого препарату не було в наявності. Вирішила замовити онлайн, вибір випав на онлайн apteka24.ua. Після замовлення препарат прийшов на третій день. Дуже задоволена онлайн-сервісом. Маю надію, що зір покращиться в комплексному лікуванні. Дуже дякую за сервіс.
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Спасибо
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Только начала принимать, надеюсь, что все будет ок. Обслуживанием довольна. Спасибо
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Візилотон Комплекс дієтична добавка, капсули, 30 шт.
Візилотон Комплекс дієтична добавка, капсули, 30 шт.
295,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 338.6
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 295.1