0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Віусід противірусний імуномодулятор у порошці для приготування розчину в пакетах по 4 г, 90 шт.

Код товару:Код:  2888006
Виробник: Catalysis
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Віусід противірусний імуномодулятор у порошці для приготування розчину в пакетах по 4 г, 90 шт.

Основні

Торгівельна назва
Віусід
GTIN
8470000216923
Країна виробник
Іспанія
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Так
Спосіб введення
орально
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Кількість в упаковці
90
Термін придатності
3 роки
Код Моріон
773238
Об'єм
4 г

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
з обережністю
Водіям
дозволено
Вагітним
з обережністю
Годуючим матерям
з обережністю
Дітям
з 6 років

Взаємодія

Взаємодія з алкоголем
немає даних

Відгуки покупців 1

І
Інна
Хоть ціна недешева, але результат того вартий. Для тих, хто не економить на здоров'ї!)
Чи є відгук корисним

Віусід противірусний імуномодулятор у порошці для приготування розчину в пакетах по 4 г, 90 шт. - Інструкція для застосування

Опис

Віусід - біологічно активна добавка, має імуномодулюючу, противірусну і загальнозміцнюючу дію. Препарат спеціально розроблений натуральний препарат, підданий процесу активації, що підвищило біологічну активність і біодоступність його компонентів.

Віусід застосовується в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела вітамінів С, В5, В6, В9 і В12, джерела глюкозаміну і глицирризиновой кислоти, що містить цинк, аргінін, гліцин і яблучну кислоту.

Гліциризинова кислота має противірусну, протизапальну та імуномодулюючу дію. Діє на різні типи ДНК і РНК вірусів in vitro і in vivo (Varicella zoster; Herpes simplex 1 і 2 типу, різні типи вірусу папіломи людини, в т.ч. онкогенні, ВІЛ-1, коронавірус, пов'язаний з ГРВІ, респіраторно -сінцітіальній вірус, арбовіруси, вірус везикулярного стоматиту, SARS-асоційованого вірусу.). Перериває реплікацію вірусів на ранніх стадіях, викликає вихід віріона з капсида, тим самим не допускаючи його проникнення в клітини, що пов'язано з селективним дозозалежним інгібуванням фосфорилювання кінази Р. взаємодіє зі структурами вірусу (можливо, з білками), змінюючи різні фази вірусного циклу, що супроводжується необоротною інактивацією вірусних частинок, що знаходяться у вільному стані поза клітинами. Блокує впровадження активних вірусних частинок всередину клітини, порушує здатність вірусу до індукції синтезу нових вірусних частинок.

Індукує утворення інтерферону, що є одним з компонентів противірусної дії. Інактивує зазначені віруси в нетоксичних для нормально функціонуючих клітин концентраціях. Мутантні штами вірусів, резистентні до ацикловіру і йодоурідіну, також високочутливі до глицирризиновой кислоти, як і немутантний штами. Протизапальна активність глицирризиновой кислоти поєднується із стимулюючим впливом на гуморальні і клітинні фактори імунітету. Істотно гальмує викид кининов клітинами сполучної тканини в зоні запалення.

Глюкозамін стимулює біосинтез протеогліканів, відновлює хрящові поверхні суглобів, міжхребцевих дисків.

Гліцин є центральним нейромедіатором, який регулює обмін речовин нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження, підвищує розумову працездатність.

Гліцин бере участь в реакціях дезінтоксикації, включаючись до складу гиппуровой кислоти, а також в синтезі жовчних кислот (глікохолевоі кислоти). Крім того, гліцин має важливе значення в процесах біосинтезу щавлевої кислоти.

Стимулює вивільнення глюкагону, який метаболізується глікоген в глюкозу.

Аргінін є медіатором оксиду азоту, релаксирующим фактором ендотелію судин серця, мозку, периферичних судин, його дія проявляється в поліпшенні серцевої діяльності, зниження діастолічного тиску, поліпшення мікроциркуляції в різних органах. Сприяє психічної зосередженості, покращує процеси формування короткочасної пам'яті. Сприяє стимуляції імунітету за рахунок активації Т-клітин.

Цинк необхідний для функціонування інсуліну, гормонів статевих залоз, підтримує стабільність клітинних мембран, обмежуючи вивільнення гістаміну з опасистих клітин. Цинк підвищує стійкість до інфекційних захворювань, сприяє загоєнню ран, прискорює ріст, підвищує працездатність, поліпшує пам'ять, перешкоджає випаданню волосся.

Кальцію пантотенат. Кальцієва сіль пантотенової кислоти, є складовою частиною коензиму А, який відіграє центральну роль в ацетилюванні (циклі Кребса), в метаболізмі жирів, вуглеводів і амінокислот.

Яблучна кислота. Поряд з бурштинової і лимонної кислотами, синтезується всіма клітинами організму. Володіє антивірусними властивостями і вираженим антиоксидантним ефектом. Відновлює працездатність серцевого м'яза і інших систем організму при втомі, після великих фізичних навантажень і в постгіпоксичної стані, дає можливість в більш короткі терміни (через 10-20 хв) відновити артеріальний тиск при гіпотонії. Зменшує токсичну дію алкоголю, наркотиків.

Аскорбінова кислота - водорозчинний вітамін, відіграє важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, сприяє підвищенню опірності організму.

Аскорбінова кислота є складовою частиною системи, захищає організм від шкідливої ​​дії вільних радикалів і інших оксидантів, а також відіграє важливу роль в запальних процесах і в механізмі дії лейкоцитів. Аскорбінова кислота бере участь в процесі синтезу внутрішньоклітинних мукополісахаридів, які поряд з колагеновими волокнами забезпечують міцність стінок капілярів.

Піридоксин гідрохлорид належить до групи водорозчинних вітамінів (вітамін В6). Заповнює дефіцит вітаміну В6, впливає на обмін амінокислот, нейромедіаторів.

Стимулює синтез гема в гемоглобіні, збільшує синтез залізо-зв'язуючого білка кісткового мозку (сидерофилина), регулює обмін вітаміну В12 і фолієвої кислоти.

Фолієва кислота в організмі необхідна для нормального утворення клітин крові, включаючи процеси дозрівання мегалобластов і їх трансформації в нормобласти.

Фолієва кислота відіграє важливе значення в процесах ділення клітин, що особливо важливо для тканин, які активно діляться і диференціюються; сприяє з'єднанню білкових груп і гема в гемоглобіні і міоглобіну. В кінцевому підсумку, стимулює еритро-, лейко- і тромбоцитопоез, пластичні і регенераторні процеси в усіх органах і тканинах.

Ціанокобаламін надає метаболічну, гемопоетичні дію. В організмі (переважно в печінці) перетворюється в коензімную форму - аденозилкобаламін, або кобамамид, який є активною формою ціанокобаламіну і входить до складу численних ферментів, в т.ч. до складу редуктази, що відновлює фолієву кислоту в тетрагідрофолієву.

Кобамамід необхідний для нормального кровотворення - сприяє дозріванню еритроцитів. Активує систему згортання крові, у високих дозах викликає підвищення тромбопластичних активності і активності протромбіну. Знижує концентрацію холестерину в крові. Впливає на функцію печінки і нервової системи. Підвищує здатність тканин до регенерації.

Рекомендації щодо застосування

Віусід рекомендується приймати складі комплексної терапії:

  • гепатитів А, В, С;
  • герпетичної інфекції (вірус простого герпесу 1 і 2 типу, вірус папіломи людини, герпес Зостер);
  • цитомегаловірусної інфекції;
  • астенічних станів;
  • опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів;
  • коронавирусной інфекції;
  • грипу і ГРВІ.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Застосування в період вагітності і лактації - після консультації з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Біодобавку слід приймати внутрішньо після їди. Безпосередньо перед прийомом вміст пакета необхідно розчинити у воді або фруктовому соку.

Дорослим і дітям старше 6 років по 1 пакетику 2-3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається індивідуально, але становить не менше 3 місяців. Віусід може застосовуватися тривало.

Дорослим

При лікуванні гострих вірусних інфекцій, таких як: цитомегаловірус, вірус простого герпесу, герпес Зостер, коронавірусна інфекція, папіломавірусна інфекція рекомендується прийом по 1 пакетику 2 рази на день протягом 3 тижнів.

При гострому вірусному гепатиті А, В, С - по 1 пакетику 2 рази на день протягом 4 тижнів, потім по 1-2 пакетика в день 3 рази в тиждень, тривалий час (3 місяці).

При хронічних формах гепатиту - по 1-2 пакетика на день протягом 2-3 місяців.

При астенічних станах застосовується по 1 пакетику 2 рази на день протягом 2-3 тижнів.

При опортуністичних інфекціях у ВІЛ-інфікованих пацієнтів - по 1 пакетику 2 рази на день протягом 1-2 місяців, потім підтримуюча доза 1-2 пакетика в день 3 рази в тиждень тривало.

Для профілактики і лікування грипу, ОРВІ- 2 пакетика в день 7-10 днів.

Термін придатності

3 роки з дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігатися в прохолодному, сухому і недоступному для дітей місці.

Упаковка

90 пакетиків в картонній коробці.

Виробник

Каталісіз С. Л, Іспанія

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Віусід противірусний імуномодулятор у порошці для приготування розчину в пакетах по 4 г, 90 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Віусід противірусний імуномодулятор у порошці для приготування розчину в пакетах по 4 г, 90 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.