0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Вітрум Плюс таблетки 13 вітамінів та 14 мінералів, 30 шт.

Код товару:Код:  032.0126
Виробник: Acino
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
441,7грн
iconКешбек8.83
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Вітрум Плюс таблетки 13 вітамінів та 14 мінералів, 30 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
7038319110762
Страна производитель
США
Производитель
EAGLE NUTRITIONALS INC
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Срок годности
2 года
Код АТС/ATX
A11A A04
Кол-во в упаковке
30
Код Морион
520468
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Способ введения
орально
Форма выпуска
Таблетки

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
разрешено
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
нельзя

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 3

bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Наталья
Качественные и действенные витамины!Очень довольна!
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Эти витамины вызывают доверие. Уже 3-ий год подряд, весной проптваю их целый месяц. Общее самочувствие становится бодрее и проще по утрам просыпаться.
Чи є відгук корисним
А
Анна
Очень качественный и хороший продукт
Чи є відгук корисним

Вітрум Плюс таблетки 13 вітамінів та 14 мінералів, 30 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 таблетка 1455 мг містить:

 • Вітамін А – 1,72мг;
 • Вітамін B1 – 1,5 мг;
 • Вітамін В2 – 1,7 мг;
 • Вітамін В3 – 20,0 мг;
 • Вітамін В6 – 2,0 мг;
 • Вітамін В12 – 6,0 мкг;
 • Вітамін D3 – 10,0 мкг;
 • Вітамін Е – 20,1 мг;
 • Вітамін С – 60,0 мг;
 • Пантотенова кислота – 10,0 мг;
 • Фолієва кислота - 400 мкг;
 • Біотин – 30,0 мкг;
 • Йод – 150,0 мкг;
 • Кальцій – 162,0 мг;
 • Магній – 100,0 мг;
 • Калій – 40,0 мг;
 • Хлор – 36,3 мг;
 • Фосфор – 125,0 мг;
 • Залізо – 16,0 мг;
 • Мідь – 2,0 мг
 • Цинк – 15,0 мг;
 • Марганець – 2,5 мг;
 • Селен – 25,0 мкг;
 • Хром – 25,0 мкг;
 • Молібден – 25,0 мкг;
 • Ванадій – 10,0 мкг.

Опис

«Вітрум® Плюс» - поєднання 13 вітамінів і 14 мінералів, які збалансують Ваше харчування.

Активні речовини

Вітамін А необхідний нормального перебігу метаболічних процесів. Забезпечує нормальну функцію органу зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 підвищує всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелета та зубів, сприяє збереженню структури кісток та має імуномодулюючі властивості.

Вітамін К1 необхідний синтезу білків, які забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та сполучній тканині, а також у роботі нирок.

Вітамін C має виражені відновлювальні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Бере участь у регулюванні вуглеводного обміну та реакціях енергетичного обміну.

Вітамін В2 бере участь у процесах зростання. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та у синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Поліпшує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, що беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність і бере участь у вуглеводному, білковому, жировому обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндінуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинукленотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД і НАДФ акцептує і переносить протони в окислювально-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний перебіг багатьох видів обміну, зокрема енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скорочувальної здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, що регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний синтезу вищих жирних кислот і щавлево-оцтової кислоти. бере участь у синтезі пуринів, що входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у згортанні крові, у освіті та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м'язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну в периферичній та центральній нервовій системах.

Калій активує багато цитоплазматичних ферментів, регулює внутрішньоклітинний осмотичний тиск, синтез білка, транспорт амінокислот, скорочувальну здатність міокарда, проведення нервових імпульсів, скорочення скелетних м'язів.

Іони хлору беруть участь в утворенні постійного осмотичного тиску та регуляції водно-сольового обміну, виконують важливі функції в регуляції об'єму рідини, трансепітеліальному транспорті іонів та стабілізації мембранних потенціалів, беруть участь у підтримці рН клітин.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у ряді окислювально-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окислювально-відновних реакціях та захисті організму від впливу вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, займає важливу позицію у функціонуванні імунної системи. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є складовою гормонів щитовидної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем.

Молібден входить до складу ферментів та коферментів, що беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза у печінці. має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізується гідроперекису ненасичених жирних кислот) та ферментів, що беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом.

Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Ванадій сприяє зниженню холестерину та нормалізації вуглеводного обміну. перешкоджає розвитку атеросклерозу, запобігає ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Рекомендації до вживання

Дієтична добавка може бути рекомендована для корекції раціонів харчування дорослих, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, K1, В1, B2, B6, B12, B3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, біотину, та мінеральних речовин, у тому числі: кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену, хрому, молібдену, ванадію.

Протипоказання

Не слід застосовувати людям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю.

Особливості застосування

Особам, які мають захворювання щитовидної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Дорослим – по одній таблетці на добу під час їди, запиваючи склянкою води.

Термін споживання – 3 тижні, надалі термін вживання узгоджується з лікарем.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60 %.

Упаковка

По 30 таблеток у флаконі; по 1 флакону у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

EAGLE NUTRITIONALS INC, США.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

111 Commerce Road, Carlstadt, NJ 07072, USA

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Вітрум Плюс таблетки 13 вітамінів та 14 мінералів, 30 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Вітрум Плюс таблетки 13 вітамінів та 14 мінералів, 30 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Динамин форте капсулы, 20 шт.
iconКешбек8.83
441,6грн
Есть в наличии
Стоунхилс таблетки, 30 шт.
iconКешбек8.71
435,7грн
Есть в наличии
Прегна Магнокс капсулы, 30 шт.
iconКешбек8.65
432,6грн
Есть в наличии
Валаргин таблетки, 10 шт.
iconКешбек8.57
428,5грн
Есть в наличии
Детрикс витамин Д3 в капсулах 4000 МЕ №30
iconКешбек8.52
426,2грн
Есть в наличии
Витамин D3 капсулы 2500 МЕ, 60 шт.
iconКешбек8.41
420,9грн
Есть в наличии
Диурол капсулы по 350 мг, 30 шт.
iconКешбек8.36
418,2грн
Есть в наличии
Тиреофарм PRO №60 капсулы диетическая добавка
iconКешбек9.46
473,3грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview