0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Вітамінний комплекс АЕ капсули, 30 шт. - Екосвіт

Код товару:Код:  5451007
Е
Елена
Очень хорошая добавка для взрослых, особенно в зимний период.
Чи є відгук корисним
О
Олександр
Намагаюся харчуватися правильно і отримувати вітаміни разом з їжею. Але приходить весна, і я відчуваю: треба дати своєму організму додаткове підживлення. Зазвичай в такому випадку виручають вітамінні комплекси, в тому числі і "АЕ" від "Екосвіту". В упаковці 30 капсул по 300 мг; в день треба випивати всього лише одну. Не заплутаєшся і не забудеш. Тривалість прийому 1 місяць. Зручно, що однієї упаковки вистачає на весь курс.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Вітамінний комплекс АЕ капсули, 30 шт. - Екосвіт
Вітамінний комплекс АЕ капсули, 30 шт. - Екосвіт
58,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 56.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 58.5