0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Вітамін C таблетки жувальні по 500 мг, 10 шт.- Здоров'я

Код товару:Код:  171.0632
Виробник: Здоровье
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
14,91грн
iconКешбек0.29
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Вітамін C таблетки жувальні по 500 мг, 10 шт.- Здоров'я

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Страна производитель
Украина
Производитель
ООО «Фармацевтическая компания «Здоровье», Украина
Импортный
Ні
Способ введения
орально
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Срок годности
2 года
Код АТС/ATX
A11G A01
Код Морион
88107
Міжнародне найменування
Ascorbic acid (vit C)
Дозировка
500 мг
Кол-во в упаковке
10

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
запрещено
Водителям
разрешено
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
с 14 лет

Відгуки покупців 4

bonus icon+30 бонусів за відгук
Y
Yuliia
Витамины супер 👏🏻
Чи є відгук корисним
С
Светлана
Всегда принимаю во время простуды.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Несколько раз в год принимаю витамин С для профилактики простуды и гриппа, а сейчас преобрела еще и для усвоения коллагена. Таблетки имеют приятный апельсиновый вкус, мне нравятся.
Чи є відгук корисним

Вітамін C таблетки жувальні по 500 мг, 10 шт.- Здоров'я - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить аскорбінової кислоти 199,5 мг, аскорбату натрію в перерахунку на аскорбінову кислоту 300,5 мг;

допоміжні речовини: цукор-рафінад; аспартам (Е 951) стеарат магнію; целюлоза мікрокристалічна ароматизатор "Апельсин", що містить мальтодекстрин, гуміарабік (Е 414), аскорбінову кислоту (Е 300), альфа-токоферол (Е 307), сірки діоксид (Е 220); гіпромелоза; жовтий захід сонця FCF (Е 110).

Лікарська форма

Таблетки жувальні.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки від світло-жовтого кольору з вкрапленнями до оранжевого або оранжево-рожевого кольору з вкрапленнями, плоскоциліндричної форми з ризиком та фаскою.

Фармакотерапевтична група

Вітаміни. Прості препарати аскорбінової кислоти (вітамін С).

Код ATX A11G A01.

Фармакодинаміка

Витамин С (аскорбиновая кислота) участвует в окислительно-восстановительных процессах; метаболизме углеводов, тирозина, железа превращении фолиевой кислоты в фолиниевую; свертывании крови образовании стероидных гормонов, коллагена и проколлагена; регенерации тканей регуляции проницаемости капилляров в синтезе липидов и белков; процессах клеточного дыхания; способствует повышению сопротивляемости организма к инфекциям и неблагоприятным воздействиям внешней среды, улучшает общее самочувствие, аппетит, способствует нормализации сна, увеличивает эффективность действия различных терапевтических мероприятий; обладает антиоксидантными и радиопротекторные свойства; уменьшает геморрагические проявления лучевой болезни и стимулирует кроветворение.

Дефицит аскорбиновой кислоты в пище приводит к развитию гипо- и авитаминоза С, поскольку в организме человека этот витамин не синтезируется. При определенных условиях потребность в витамине С может увеличиваться, например в период активного роста, при физическом или умственном перенапряжении, при инфекционных заболеваниях, в том числе при гриппе.

Фармакокінетика

После приема внутрь аскорбиновая кислота быстро всасывается в тонком отделе кишечника, ее максимальная концентрация в плазме крови определяется через 4-7 часов. Из плазмы крови она проникает прежде всего в элементы крови (лейкоциты, тромбоциты, эритроциты), затем во все ткани. Аскорбиновая кислота выводится из организма преимущественно с мочой.

Показання

Лікування гіпо- та авітамінозу С.

Забезпечення підвищеної потреби організму у вітаміні С:

  • у період гострих респіраторних та інфекційних захворювань;
  • у період реконвалесценції після тяжких захворювань, оперативних втручань;
  • при різних інтоксикаціях, геморагічних діатезах, захворюваннях сполучної тканини (ревматоїдний артрит), кровотечах (носові, легеневі, маткові);
  • при променевій хворобі, гепатиті, холециститі, хворобі Аддісона, при пораненнях м'яких тканин, які мляво гояться, інфікованих ранах та переломах кісток.

Протипоказання

Підвищена чутливість до аскорбінової кислоти або допоміжних компонентів препарату.

Тромбофлебіт, схильність до тромбозів, цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, сечокам'яна хвороба.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Аскорбінова кислота зменшує токсичність сульфаніламідних препаратів, знижує дію гепарину та непрямих антикоагулянтів, сприяє засвоєнню заліза, підвищує всмоктування пеніциліну, посилює ефект побічної дії саліцилатів (ризик її виникнення).

Препарати хінолінового ряду, хлорид кальцію, саліцилати, глюкокортикостероїди при тривалому застосуванні зменшують запаси вітаміну С в організмі.

При одночасному застосуванні препарат зменшує хронотропну дію ізопреналіну.

У високих дозах збільшує виведення мексилетину нирками.

Барбітурати та примідон підвищують виведення аскорбінової кислоти із сечею.

Препарат знижує терапевтичну дію нейролептиків (похідних фенотіазину), канальцеву реабсорбцію амфетаміну та трициклічних антидепресантів.

Ацетилсаліцилова кислота, пероральні контрацептиви, свіжі соки та лужні напої знижують абсорбцію препарату. При одночасному застосуванні з ацетилсаліцилової кислотою підвищується виведення з аскорбіновою сечею і знижується виведення ацетилсаліцилової кислоти. Прийом ацетилсаліцилової кислоти знижує абсорбцію аскорбінової кислоти приблизно на третину, що вимагає збільшення дози вітаміну С.

Прийом вітаміну С разом із дефероксаміном підвищує тканинну токсичність заліза, особливо у серцевому м'язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Його можна приймати через 2 години після ін'єкції дефероксаміну. Тривалий прийом великих доз аскорбінової кислоти в осіб, які лікуються дисульфірамом, гальмує реакцію «дисульфірам – алкоголь».

Високі дози аскорбінової кислоти впливають на резорбцію вітаміну В12.

Вітамін С посилює виділення оксалатів із сечею, таким чином підвищуючи ризик формування в сечі оксалатного каміння.

Аскорбінова кислота збільшує загальний кліренс етилового спирту.

При тривалому застосуванні тетрациклін зменшують запаси аскорбінової кислоти в організмі.

При одночасному застосуванні аскорбінова кислота посилює абсорбцію етинілестрадіолу із шлунково-кишкового тракту. Подібний ефект стосується і алюмінію, тому необхідно враховувати при одночасному лікуванні антацидами, що містять алюміній.

Особливості застосування

При прийомі високих доз та тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати функцію підшлункової залози. Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із захворюваннями нирок легкого та середнього ступеня в анамнезі.

Оскільки аскорбінова кислота підвищує абсорбцію заліза, її застосування у високих дозах може бути небезпечним для пацієнтів з гемохроматозом, таласемією, поліцитемією, лейкемією та сидеробластною анемією. Пацієнтам із високим вмістом заліза в організмі слід застосовувати препарат у мінімальних дозах.

З обережністю застосовувати пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Слід з обережністю застосовувати аскорбінову кислоту у пацієнтів з прогресуючим онкологічним захворюванням, оскільки її застосування може ускладнити перебіг хвороби.

Одночасний прийом препарату з лужним питвом зменшує всмоктування аскорбінової кислоти, тому не слід запивати таблетки лужною мінеральною водою. Також всмоктування аскорбінової кислоти може порушуватися при кишкових дискінезіях, ентеритах та ахілії.

Аскорбінова кислота як відновник може впливати на результати лабораторних досліджень, наприклад, при визначенні вмісту крові глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази.

Оскільки аскорбінова кислота має легку стимулюючу дію на центральну нервову систему, препарат не рекомендується приймати наприкінці дня.

Тривале застосування великих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її метаболізм, через що після відміни лікування може виникнути парадоксальний гіповітаміноз. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, які містять вітамін С.

При застосуванні препарату може бути негативним результат дослідження на наявність прихованої крові у калі.

Слід брати до уваги, що застосування вітаміну С у високих дозах може змінювати деякі показники лабораторних аналізів (сечової кислоти, креатиніну, неорганічних фосфатів).

У зв'язку зі стимулюючим впливом аскорбінової кислоти на утворення кортикостероїдних гормонів при застосуванні її у великих дозах потрібний контроль функції нирок та артеріального тиску.

Препарат містить 1,7 ммоль (або 39,28 мг)/доза (1 таблетка) натрію. Слід бути обережним при застосуванні у пацієнтів, застосовують натрій-контрольовану дієту.

Якщо у пацієнта встановлена ​​непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Аспартам є похідною фенілаланіну, який становить небезпеку для хворих на фенілкетонурію.

Сірий діоксид рідко може викликати реакції гіперчутливості та бронхоспазм.

Жовтий захід FCF може викликати алергічні реакції.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних про те, що препарат може негативно вплинути на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з механізмами при дотриманні рекомендованих правил застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат в этом дозировке не предназначен для применения в период беременности или кормления грудью.

Спосіб застосування та дози

Взрослым и детям старше 14 лет принимать внутрь после еды, разжевывая таблетку.

С лечебной целью - по 1 таблетке в сутки. Срок лечения - 10-15 дней.

При простудных, инфекционных заболеваниях и гриппе - по 1-2 таблетки в сутки (в 2 приема) в течение 7-10 суток. Дальше - по ½ таблетки в сутки, продолжительность лечения определяет врач индивидуально.

Діти

Детям до 14 лет препарат рекомендуется применять в другой дозировке.

Передозування

Гостре передозування препарату практично неможливе, оскільки неабсорбована аскорбінова кислота швидко виводиться із сечею.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози, порушення функції нирок, підвищення артеріального тиску та розвиток інших побічних ефектів, зазначених у розділі «Побічні реакції».

Побічні реакції

Лекарственное средство очень хорошо переносится в рекомендованной дозе, и обычно при соблюдении рекомендованных режимов дозирования побочные реакции не возникают. Однако при длительном применении в высоких дозах возможны следующие побочные реакции.

Со стороны желудочно-кишечного тракта: раздражение слизистой оболочки желудочно-кишечного тракта, тошнота, рвота, диарея, изжога, спазмы желудка.

Со стороны иммунной системы: аллергические реакции, ангионевротический отек, анафилактический шок при наличии сенсибилизации.

Со стороны мочевыделительной системы: повреждение гломерулярного аппарата почек, почечная недостаточность, кристаллурия, образование мочевых конкрементов - уратных, цистиновых и оксалатных.

Со стороны сосудов: артериальная гипертензия.

Со стороны крови и лимфатической системы: тромбоцитоз, тромбоз, гемолитическая анемия, гиперпротромбинемия, эритроцитопения, нейтрофильный лейкоцитоз, у больных с недостаточностью глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы кровяных телец может вызвать гемолиз эритроцитов.

Со стороны метаболизма и питания: повреждение инсулярного аппарата поджелудочной железы (гипергликемия, глюкозурия) и нарушение синтеза гликогена до появления сахарного диабета, нарушения обмена цинка, меди.

Со стороны сердечно-сосудистой системы: дистрофия миокарда.

Со стороны психики: повышенная возбудимость, утомляемость, нарушение сна.

Со стороны нервной системы: повышение возбудимости центральной нервной системы, головную боль.

Со стороны кожи и подкожной клетчатки: кожная сыпь, экзема, крапивница, зуд.

Общие нарушения: ощущение жара, эрозия зубной эмали.

Термін придатності

2 года.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки жувальні 10 штук у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Общество с ограниченной ответственностью «Фармацевтическая компания« Здоровье ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Українa, 61013, Харківська обл., Місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Вітамін C таблетки жувальні по 500 мг, 10 шт.- Здоров'я актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Вітамін C таблетки жувальні по 500 мг, 10 шт.- Здоров'я з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Витамин С таблетки по 500 мг, 30 шт.
iconКешбек0.78
39,1грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Витамин С таблетки по 500 мг, 56 шт.
iconКешбек2.27
113,49грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Аскорбинка-КВ таблетки 25 мг №10
iconКешбек0.15
7,6грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview