0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Вікріл Плюс (Vicryl Plus) шовний матеріал 0, довжина 90см, кільк. голка 48 мм VCP370

Код товару:Код:  758192
Виробник: Ethicon
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Вікріл Плюс (Vicryl Plus) шовний матеріал 0, довжина 90см, кільк. голка 48 мм VCP370

Основні

Торгівельна назва
Країна виробник
Великобританія
Імпортний
Так
Кількість в упаковці
1

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Вікріл Плюс (Vicryl Plus) шовний матеріал 0, довжина 90см, кільк. голка 48 мм VCP370 - Інструкція для застосування

Опис

Номер Вікрилу: 0.

Довжина нитки: 90 см.

Форма вістря голки: колюча.

Голка: СТХ 48 мм, ½ кола.

Стерилізація: газоподібним окисом етилену.

Шовний матеріал ВІКРИЛ Vicryl - синтетичний стерильний шовний матеріал, що розсмоктується, фіолетового кольору. Виготовлений із сополімеру, що складається на 90% з гліколіду і на 10% з L-лактиду. ВІКРИЛ покритий сумішшю сополімеру гліколіду, лактиду (Поліглактин 370) та стеарату кальцію. Покриття зводить до мінімуму травматизацію тканини, полегшує зав'язування вузлів і викликає незначну реакцію тканин при розсмоктуванні.

Реакція тканин. Шовний матеріал Vicryl викликає мінімальну початкову запальну реакцію тканинах з подальшою інкапсуляцією сполучною тканиною. Наростаюча втрата міцності на розтяг та остаточне розсмоктування шовного матеріалу ВІКРИЛ відбувається за допомогою гідролізу, де сополімер розкладається на гліколеву та молочну кислоти, які потім всмоктуються та асимілюються в організмі. Розсмоктування починається зі втрати міцності на розтяг, за якою слідує втрата маси. Вся первісна міцність на розтягнення втрачається через 4-5 тижнів після імплантації. Повне розсмоктування шовного матеріалу ВІКРИЛ зазвичай настає через 50-85 днів.
Кількість днів імплантації- Залишковий % первісної міцності:

14 (6-0 і більше) – 65%,
21 (6-0 і більше) - 40%.

Показання

Зіставлення та/або лігування м'яких тканин у всіх областях хірургії, включаючи офтальмологію, гінекологію, гастроентерологію, анастомоз периферичних нервів та мікрохірургію на судинах менше 2 мм діаметром.

Протипоказання

Викриття не повинно застосовуватись там, де потрібне тривале зіставлення тканин під натягом.

Попередження та запобіжні заходи. При тривалому контакті з сольовим розчином (наприклад, у сечовивідних або жовчовивідних шляхах) може призвести до утворення конкрементів. Шовний матеріал, що контактує зі шкірою більше 7 днів, може спричинити локальне подразнення.

У тканинах з недостатнім кровопостачанням слід використовувати шовні матеріали, що розсмоктуються, з обережністю, так як може відбутися відторгнення шовного матеріалу і уповільнене розсмоктування. Підшкірні шви повинні бути накладені якнайглибше для зменшення еритеми та індурації, які зазвичай пов'язані з процесом розсмоктування.

Застосування даного шовного матеріалу не рекомендується у літніх, виснажених та ослаблених хворих або якщо є умови, що уповільнюють загоєння рани.

Не застосовувати в кардіосудинній та нейрохірургії.

Побічні реакції

При використанні Вікрила можливі локальне роздратування у місці рани, тимчасова запальна реакція на сторонні тіла, почервоніння, набряклість та ущільнення в процесі розсмоктування внутрішньошкірних швів. Як і будь-яке інше стороннє тіло, ВІКРИЛ може загострювати існуючу інфекцію.

Упаковка

Індивідуальне блістерне впакування.

Виробник

Этикон, Великобритания

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Вікріл Плюс (Vicryl Plus) шовний матеріал 0, довжина 90см, кільк. голка 48 мм VCP370 актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Вікріл Плюс (Vicryl Plus) шовний матеріал 0, довжина 90см, кільк. голка 48 мм VCP370 з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити