0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Викрил 1 без голки 1.5м W9027

Код товару:Код:  758051
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Викрил 1 без голки 1.5м W9027

Основні

Кількість в упаковці
1

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Опис Викрил 1 без голки 1.5м W9027

   Викрил (Vicryl) Полиглактин 910 – синтетический рассасывающийся шовный материал, широко применяющийся для аппроксимации мягких тканей и наложения лигатур, включая офтальмологические операции, для сшивания периферических нервов, а также в микрохирургии для сшивания сосудов. Полифиламентная нить обладает хорошими манипуляционными свойствами и надежно фиксирует узлы.

      Процесс рассасывания происходит путем гидролиза. Благодаря реакции гидролиза, у нити Викрил (Vicryl) в течение срока имплантации в ране уменьшается показатель прочности на разрыв. Рассасывание Викрил (Vicryl) обычно происходит между 56 и 70 сутками. Хирургические иглы преимущественно изготовлены из специального сплава ETHALLOY, который обеспечивает на 40% большую устойчивость к деформации, по сравнению с обычной хирургической сталью. Многие иглы имеют продольные насечки на корпусе, что обеспечивает надежную фиксацию иглы в иглодержателе и дает возможность работать даже в ограниченном доступе.

      Производитель: ETHICON part of the JOHNSON&JOHNSON family of companies.


Цена Викрил 1 без иголки 1.5м W9027 актуальна при заказе на сайте. Купить Викрил 1 без иголки 1.5м W9027 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Ціна на Викрил 1 без голки 1.5м W9027 актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Викрил 1 без голки 1.5м W9027 з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити