0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон

Код товару:Код:  622002
Виробник: Ферон
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Країна виробник
Росія
Оригінальний препарат
Так
Імпортний
Так
Дозування
500 тис.од.
Кількість в упаковці
10
Температура зберігання
від 2°С до 8°С
Міжнародна назва
Interferon alfa-2b
Спосіб введення
ректально
Термін придатності
2 роки

Кому дозволено

Алергікам
з обережністю
Діабетикам
дозволено
Водіям
з обережністю
Вагітним
дозволено
Годуючим матерям
дозволено
Дітям
з народження

Відгуки покупців 4

С
Света
Лечу своего сына первоклассника этими свечами когда болеет. Болезнь протекает легко и без осложнений. И еще мне нравится, что благодаря свечам у нас не болит животик, потому что свечи не вызывают раздражение ЖКТ.
Чи є відгук корисним
Л
Лиза
Свечи помогают очень хорошо, при чем с первого дня . Я когда зимой заболела, сразу стала их ставить и к счастью не разболелась, а выздоровела уже через три дня. Такое лечение понравилось не только мне, но и моему начальству))) Больничный не пришлось брать.
Чи є відгук корисним
Т
Таня
Мамочке последний раз именно Виферон покупала, когда она грипповала. Довела себя до того, что температура не сбивалась, а все потому что травками муравками лечилась, и лимоном с медом. У мамочки гастрит и таблетки она категорически пить не хочет. Но иногда не получается у нее быстро поправиться благодаря народным средствам. В этот раз я ей нашла правильно лечение, которое и помогло быстро и не дало побочек, виферон можно даже людям с гастритом. Вообще на кишечник пагубно не влияет, это их огромный плюс.
Чи є відгук корисним

Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон - Інструкція для застосування

Склад

1 супозиторій ВІФЕРОН 500000 МО містить активну речовину: інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний – 500000 МО,

допоміжні речовини: аскорбінову кислоту – 0,0081 г, натрію аскорбат – 0,0162 г, дигідрат – 0,0001 г, полісорбат-80 – 0,0001 г, олія какао – 0,1941 г, жир кондитерський або замінник какао-олії – до 1 г.

Лікарська форма

Супозиторій кулеподібної форми від біло-жовтого до жовтого кольору. Допускається неоднорідність забарвлення як вкраплень чи мармуровості. На поздовжньому зрізі є лійкоподібне заглиблення. Діаметр супозиторію трохи більше 10 мм.

Фармакотерапевтична група

Цитокін. Код АТХ: L03АВ05.

Фармакодинаміка

Інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний має противірусні, імуномодулюючі, антипроліферативні властивості, пригнічує реплікацію РНК- і ДНК-вірусів. Імуномодулюючі властивості інтерферону альфа-2b, такі як посилення фагоцитарної активності макрофагів, збільшення специфічної цитотоксичності лімфоцитів до клітин-мішеней, зумовлюють його опосередковану антибактеріальну активність.

У присутності аскорбінової кислоти та альфа-токоферолу ацетату зростає специфічна противірусна активність інтерферону альфа-2b, посилюється його імуномодулююча дія, що дозволяє підвищити ефективність власної імунної відповіді організму на патогенні мікроорганізми. При застосуванні препарату підвищується рівень секреторних імуноглобулінів класу А, нормалізується рівень імуноглобуліну Е, відбувається відновлення функціонування ендогенної системи інтерферону альфа-2b. Аскорбінова кислота і альфа-токоферолу ацетат, будучи високоактивними антиоксидантами, мають протизапальні, мембраностабілізуючі, а також регенеруючі властивості. Встановлено, що при застосуванні ВІФЕРОНу відсутні побічні ефекти, що виникають при парентеральному введенні препаратів інтерферону альфа-2b, не утворюються антитіла, що нейтралізують противірусну активність інтерферону альфа-2b. Застосування препарату ВІФЕРОН у складі комплексної терапії дозволяє зменшити терапевтичні дози антибактеріальних та гормональних лікарських засобів, а також зменшити токсичні ефекти зазначеної терапії.

Масло какао містить фосфоліпіди, які дозволяють не використовувати у виробництві синтетичні токсичні емульгатори, а наявність поліненасичених жирних кислот полегшує введення та розчинення препарату.

Показання

 • Гострі респіраторні вірусні інфекції, включаючи грип, у тому числі ускладнені бактеріальною інфекцією, пневмонія (бактеріальна, вірусна, хламідійна) у дітей та дорослих у складі комплексної терапії;
 • інфекційно-запальні захворювання новонароджених дітей, у тому числі недоношених: менінгіт (бактеріальний, вірусний), сепсис, внутрішньоутробна інфекція (хламідіоз, герпес, цитомегаловірусна інфекція, ентеровірусна інфекція, кандидоз, у тому числі вісцеральний, мікоплазм;
 • хронічні вірусні гепатити В, С, D у дітей та дорослих у складі комплексної терапії, у тому числі у поєднанні із застосуванням плазмаферезу та гемосорбції при хронічних вірусних гепатитах вираженої активності, ускладнених цирозом печінки;
 • інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту (хламідіоз, цитомегаловірусна інфекція, уреаплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, папіломавірусна інфекція, бактеріальний вагіноз, рецидивуючий вагінальний кандидоз, мікоплазмоз) у дорослих;
 • первинна або рецидивна герпетична інфекція шкіри та слизових оболонок, локалізована форма, легка та середньотяжка течія, у тому числі урогенітальна форма у дорослих;
  вірусні менінгіти у дітей віком від 4 років у складі комплексної терапії.

Протипоказання

Повышенная чувствительность к любому из компонентов препарата.

Применение при беременности и в период грудного вскармливания
Препарат разрешен к применению с 14-й недели беременности. Не имеет ограничений к применению в период грудного вскармливания.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

ВІФЕРОН, ректальні супозиторії, сумісний і добре поєднується з усіма лікарськими препаратами, що застосовуються при лікуванні вищезазначених захворювань (антибіотики, хіміопрепарати, глюкокортикостероїди).

Особливості застосування

Заборонено застосування препарату з терміном придатності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не встановлено.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат дозволений для застосування з 14-го тижня вагітності. Не має обмежень щодо застосування в період грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують ректально. 1 супозиторій містить як активну речовину інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний у зазначених дозах (150 000 МО, 500 000 МО, 1 000 000 МО, 3 000 000 МО)

Гострі респіраторні вірусні інфекції, включаючи грип, у тому числі ускладнені бактеріальною інфекцією, пневмонія (бактеріальна, вірусна, хламідійна) у дітей та дорослих у складі комплексної терапії.

Рекомендована доза для дорослих, включаючи вагітних та дітей віком від 7 років, — ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 5 діб. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена.

Дітям до 7 років, у тому числі новонародженим та недоношеним з гестаційним віком понад 34 тижні, рекомендовано застосування препарату ВІФЕРОН 150 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 5 діб. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена. Перерва між курсами становить 5 діб.

Недоношеним новонародженим дітям з гестаційним віком менше 34 тижнів рекомендовано застосування препарату ВІФЕРОН 150 000 МО по 1 супозиторію 3 рази на добу через 8 годин щодня протягом 5 діб. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена. Перерва між курсами становить 5 діб.

Інфекційно-запальні захворювання новонароджених дітей, у тому числі недоношених: менінгіт (бактеріальний, вірусний), сепсис, внутрішньоутробна інфекція (хламідіоз, герпес, цитомегаловірусна інфекція, ентеровірусна інфекція, кандидоз, у тому числі вісцеральний, мікоплазм.

Рекомендована доза для новонароджених дітей, у тому числі недоношених з гестаційним віком понад 34 тижні, – ВІФЕРОН 150 000 МО щодня по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин. Курс лікування – 5 діб.

Недоношеним новонародженим дітям з гестаційним віком менше 34 тижнів рекомендовано застосування препарату ВІФЕРОН 150 000 МО щоденно по 1 супозиторію 3 рази на добу через 8 годин. Курс лікування – 5 діб.

Рекомендована кількість курсів при різних інфекційно-запальних захворюваннях: сепсис - 2-3 курси, менінгіт - 1-2 курси, герпетична інфекція - 2 курси, ентеровірусна інфекція - 1-2 курси, цитомегаловірусна інфекція - 2-3 курси, мікоплазм у тому числі вісцеральний, - 2-3 курси. Перерва між курсами становить 5 діб. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена.

Хронічні вірусні гепатити В, С, D у дітей та дорослих у складі комплексної терапії, у тому числі у поєднанні із застосуванням плазмаферезу та гемосорбції при хронічних вірусних гепатитах вираженої активності, ускладнених цирозом печінки.

Рекомендована доза для дорослих - ВІФЕРОН 3 000 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб, далі тричі на тиждень через добу протягом 6-12 місяців. Тривалість лікування визначається клінічною ефективністю та лабораторними показниками.

Дітям віком до 6 місяців рекомендовано 300 000-500 000 МО на добу; віком від 6 до 12 місяців – 500 000 МО на добу.

Дітям віком від 1 до 7 років рекомендовано 3 000 000 МО на 1 м2 площі поверхні тіла на добу.

Дітям старше 7 років рекомендовано 5000000 МО на 1 м2 площі поверхні тіла на добу.

Препарат застосовують 2 рази на добу через 12 годин перші 10 діб щодня, далі тричі на тиждень через день протягом 6-12 місяців. Тривалість лікування визначається клінічною ефективністю та лабораторними показниками.

Розрахунок добової дози препарату для кожного пацієнта проводять шляхом множення рекомендованої для даного віку дози на площу поверхні тіла, розраховану за номограмою для обчислення площі поверхні тіла за висотою та масою за Гарфордом, Террі та Рурком. Розрахунок разової дози проводять шляхом розподілу обчисленої добової дози на 2 введення, отримане значення округляють до дозування супозиторію у велику сторону.

При хронічному вірусному гепатиті вираженої активності та цирозі печінки перед проведенням плазмаферезу та/або гемосорбції рекомендовано застосування дітям віком до 7 років препарату ВІФЕРОН 150 000 МО, дітям старше 7 років – ВІФЕРОН 500 00 СУ щоденно протягом 14 діб.

Інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту (хламідіоз, цитомегаловірусна інфекція, уреаплазмоз, трихомоніаз, гарднерелез, папіломавірусна інфекція, бактеріальний вагіноз, рецидивуючий піхвовий кандидоз, мікоплазмоз) у дорослих, включають

Рекомендована доза для дорослих - ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 5-10 діб. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена.

Вагітним з II триместру вагітності (починаючи з 14-го тижня гестації) рекомендовано застосування препарату ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб, потім протягом 9 днів 3 рази з інтервалом у 3 на четвертий день) по 1 супозиторію 2 рази на день через 12 годин. Далі кожні 4 тижні до розродження - ВІФЕРОН 150 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 5 діб.

При необхідності показано перед розродженням (з 38-го тижня гестації) застосування препарату ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб.

Первинна або рецидивна герпетична інфекція шкіри та слизових оболонок, локалізована форма, легка та середньотяжка течія, у тому числі урогенітальна форма у дорослих, включаючи вагітних.

Рекомендована доза для дорослих — ВІФЕРОН 1 000 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб та більше при рецидивній інфекції. За клінічними показаннями терапія може бути продовжена. Рекомендується починати лікування відразу при появі перших ознак уражень шкіри та слизових оболонок (свербіж, печіння, почервоніння). При лікуванні рецидивуючого герпесу бажано починати лікування у продромальному періоді або на початку прояву ознак рецидиву.

Вагітним з II триместру вагітності (починаючи з 14-го тижня гестації) рекомендовано застосування препарату ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб, потім протягом 9 днів 3 рази з інтервалом у 3 на четвертий день) по 1 супозиторію 2 рази на день через 12 годин. Далі кожні 4 тижні до розродження – ВІФЕРОН 150 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 5 діб. При необхідності показано перед розродженням (з 38-го тижня гестації) застосування препарату ВІФЕРОН 500 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 10 діб.

Вірусні менінгіти у дітей віком від 4 років у складі комплексної терапії.

Рекомендована доза для дітей від 4 років до 11 років включно – ВІФЕРОН® 1 000 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 7 днів, далі 1 000 000 МО по 1 супозиторію 1 раз на добу. щоденно протягом 7 днів.

Для дітей від 12 років до 18 років включно – ВІФЕРОН® 3 000 000 МО по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щодня протягом 7 днів, далі 3 000 000 МО по 1 супозиторію 1 раз на добу (на ніч). Протягом 7 днів.

Діти

З народження.

Передозування

Не встановлено.

Побічні реакції

У поодиноких випадках можливий розвиток алергічних реакцій (шкірні висипання, свербіж). Дані явища оборотні та зникають через 72 години після припинення прийому препарату.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

При температурі від 2 до 8 ºС.

Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Упаковка

Супозиторії ректальні 500 000 МО.

По 10 супозиторіїв у контурній комірковій упаковці ПВХ/ПВХ.

1 контурна коміркова упаковка по 10 супозиторіїв або 2 контурні коміркові упаковки по 5 супозиторіїв з інструкцією із застосування в пачці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ "ФЕРОН", Росія.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

123098, м. Москва, вул. Гамалеї, д. 18.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Опис Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон

Виферон-Ферон 500 тысяч единиц №10 представлен в виде ректальных суппозиториев, содержащих рекомбинатный человеческий интерферон альфа-2b. Препарат обладает антипролиферативным, иммуномодулирующим и противовирусным действием. Под влиянием интреферона в организме происходит усиление активности цитотоксических В- и Т-лимфоцитов, Т-хелперов, естественных киллеров и фагоцитов.


   Суппозитории Виферон-Ферон назначаются:

 • при комплексной терапии вирусных хронических гепатитов D, C, B у детей, а также в тех случаях, когда данное заболевание имеет выраженную степень активности;
 • при циррозе печени с использованием гемосорбции и плазмафереза;
 • при комплексном лечении воспалительно-инфекционных болезней у новорожденных: специфической внутриутробной инфекции (микоплазмоз, висцеральный кандидоз, энтеровирусные, герпетические и цитомегаловирусные инфекции, хламидиоз), сепсисе, менингите, пневмонии (хламидийной, вирусной, бактериальной), ОРВИ;
 • также используют в качестве интерферонкорригирующего средства при терапии беременных женщин с урогенитальными инфекциями, такими как: микоплазмоз, вагинальный рецидивирующий кандидоз, бактериальный вагиноз, папилломавирусная инфекция, гарднереллез, трихомониаз, уреаплазмоз, цитомегаловирусная инфекция, генитальный герпес, хламидиоз.


Применение Виферона дает возможность существенно сократить дозировку и продолжительность лечения цитостатиками, гормонами или антибиотиками. Благодаря особенностям введения препарата обеспечивается длительная циркуляция интерферона альфа-2b в крови.


Отзывы о свечах Виферон


Отзывы о препарате свидетельствует об отсутствии побочных эффектов от его применения. Кроме того, в описании Виферона указано, что его могут использовать при наличии показаний и беременные женщины, поскольку он абсолютно безопасен, в отличии от своих аналогов.

Перед применением Виферона обязательно ознакомьтесь с его инструкцией.Как выгодно купить Виферон. Цена и качество

Купить Виферон свечи 500 тысяч единиц №10 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Виферон свечи 500 тысяч единиц №10 при этом будет везде одинаковая.

Ціна на Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Віферон супозиторії ректальні, 500000 МО, 10 шт. - Ферон з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити