0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Вестінорм таблетки по 16 мг, 60 шт.

Код товару:Код:  413.0473
М
Марина
По назначению врача принимает мама на постоянной основе для сосудов головного мозга. Маме 95 лет и есть возрастные нарушения. Ещё мама принимает Гинкго билоба. Результат есть болезнь не прогрессирует.
Чи є відгук корисним
М
Марина
Принимает мама по назначению врача для улучшения кровообращения в сосудах головного мозга после инсульта. На постоянной основе. Состояние стабильное, функции мозга поддерживает, дальнейших изменений в мозге в худшую сторону не наблюдается. Рекомендую для больных после инсульта.
Чи є відгук корисним
А
Анна
Врач назначил маме от шума в ушах, после недели приёма заметили улучшение. Хотя до этого мама принимала разные препараты для улучшения мозгового кровообращения, такого явного эффекта не наблюдалось. Рекомендую
Чи є відгук корисним
Т
Тетяна
Супер якісно швидко
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Вестінорм таблетки по 16 мг, 60 шт.
Вестінорм таблетки по 16 мг, 60 шт.
343,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 379.4
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 343.7