0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Веррукутан раствор накожный, 5 мг/100 мг, 13 мл

Код товару:Код:  5636016
Н
Наталия
Удаляли подошвенную бородавку жидким азотом, ходили к врачу раз 6. В последний раз врач сказала, что бородавка очень глубокая и жидкого азота недостаточно. Лазером можно удалять бородавки везде, кроме ступни - поэтому назначила веррукутан ( покупали не здесь), через 3 дня (3 дня!!!!) бородавка выпала с корнями. Довольны, как слоны!
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Добрый день! Назначили сыну на бородавки на руках. Все делали как по инструкции. За 2 недели из пяти ушло три!!! Продолжаем использовать. Результатом доволны!
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Доброго вечора, чи можна Веррукутан наносити на шкіру обличчя?
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Веррукутан раствор накожный, 5 мг/100 мг, 13 мл
Веррукутан раствор накожный, 5 мг/100 мг, 13 мл
347,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 379.1
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 347.5