0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Вазавітал Нейро капсули, 30 шт.

Код товару:Код:  4930005
Т
Тетяна
Чудовий препарат . Безпечний, дієвий і ціна адекватно- демократична . Користуються усі родичі і тільки позитивні відгуки. Єдине приймати потрібно під час або після їжі. Великий підбір вітамінів. Рекомендую усім,не тільки літнім. Все, що зв’язано з бджолами є найкорисніше і безпечне. І подобається, що це наш український препарат . Респект нашим фармацевтам.
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Товар дошёл быстро,капсулы пропила по курсу,стало намного лучше!!Спасибо
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Принимаю вазавитал нейро неделю и уже есть улучшение состояния. Спасибо за качественный лекарственный препарат
Чи є відгук корисним
Л
Лия
Отец принимает после перенесенного ишемического инсульта. Уменьшилось головокружение, общее самочувствие гораздо лучше, стал гораздо энергичнее. Удобно, что всего 1 капсула в день. Особенно для тех, кто принимает еще и др лекарства. Важно, напоминать что прием во время или после еды, иначе дискомфорт в желудке.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Вазавітал Нейро капсули, 30 шт.
Вазавітал Нейро капсули, 30 шт.
298,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 298.5
Продавець: Аптека24
ціна: 334.2