0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про VITAGEN комплекс №25 В-Комплекс Енергія капсули, 60 шт.

Код товару:Код:  4765004
Т
Тетяна
Хороший комплек вітамінів. Призначав лікар. Діють добре допомагають впоратись із відчуттям слабкості та добре підтримують неровову систему та мозкову діяльність. Влане використовувався в поєднанні із дієтичною добавкою "Мемостім" (теж за приписом лікаря). Виходячи із рекомендації прийому 1 капсула на день 30 днів і перерва перерва більше 4 місяців до повторного прийому, то для однієї людини повинно вистачити банки на рік (60 шт).
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Хороший витаминный комплекс.
Чи є відгук корисним
А
Антон
Рекомендую эти витамины всем. Очень много знакомых пробовали,результатом довольны. В составе витамины группы В и антиоксидант.Упаковка на два месяца. Производитель:Индия.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Дарья
Удобная упаковка.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

VITAGEN комплекс №25 В-Комплекс Енергія капсули, 60 шт.
VITAGEN комплекс №25 В-Комплекс Енергія капсули, 60 шт.
328,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 368
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 328.8