0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Уропровіт капсули по 420 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  2884019
Е
Елена
Отличные капсулы! Всегда покупаем их!
Чи є відгук корисним
А
Алла
Продолжаем пить.
Чи є відгук корисним
И
Ирина
Быстрая доставка, буду сотрудничать постоянно .
Чи є відгук корисним
М
Мария
при цистите выписал врач, очень советую.
Чи є відгук корисним
Е
Елизавета
С этими таблетками я познакомилась как попала с пиелонефритом на 29 неделе беременности на сохранение в больницу. Болела у меня сильно правая почка да так болела что не могла сделать глубокий вдох, и в туалет по маленькому было ходить трудно, вроде и мочевой полный, а ходила по ложке (неопорожнялся полностью мочевой пузырь). В больнице мне и прописали эти таблетки, это даже и не таблетки это БАД. Что мне понравилось то что там 100% натуральный компонент (концентрат сухой клюквы). Пила я их 2 раза в день по одной капсуле. Что могу сказать после выпитой упаковки, быстрого эффекта я не ждала все таки это не лекарство быстрого действия, но почка моя перестала болеть, и в туалет я хожу как обычно. Значить все таки клюква действует.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Уропровіт капсули по 420 мг, 30 шт.
Уропровіт капсули по 420 мг, 30 шт.
356,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 397.3
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 356.6