0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Уронефрон гель, 100 г

Код товару:Код:  413.0392
Н
Николай
Хорошо помогает от цистита. (В качестве бонуса, напрочь отбивает аппетит). Применяю не первый год. Вкус на любителя (отдает эфирными маслами), как зеленая зубная паста. Просто развожу в холодной воде и выпиваю, с теплой водой будет противно. Через полчаса сказывается мочегонное действие, моча пахнет травами. В принципе, 1-2 раза выпиваю, и проблема с мочевым пузырем решается. Никогда не пил больше двух дней. Препарат очень эффективен.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Уронефрон гель, 100 г
Уронефрон гель, 100 г
161,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 161.4
Продавець: Аптека24
ціна: 161.4