0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Ундевіт-КВ драже, 50 шт.

Код товару:Код:  4637050
Е
Елена
Каждую осень и весну пропиваю данные витамины. Они проверены временем, недорогие и имеют достаточно сбалансированный и богатый состав. Приятная кислинка - вкус детства. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Прекрасные, проверенные временем, недорогие витамины, которые буквально спасают организм ранней весной.
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Покупаю Ундевит уже много лет. Очень недорогой витаминный комплекс Киевского витаминного завода. Проверенный временем. Достаточно полный состав витаминов, необходимых для нашего организма. Пропиваю курсами осенью и весной. Появляются бодрость и силы. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
О
Олена
Отличный витамины. Рекомендую
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ундевіт-КВ драже, 50 шт.
Ундевіт-КВ драже, 50 шт.
30,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 30.6
Продавець: Аптека24
ціна: 42.3