0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Умкалор розчин, 20 мл

Код товару:Код:  007.0020
А
Алина
Мне нравится, что Умкалор заменяет сразу несколько препаратов и эффективно борется с кашлем, больным горлом и синуситом. Считаю, что это средство должно быть в каждой аптечке как универсальное для всей семьи.
Чи є відгук корисним
О
Олег Фёдоров
Средство достаточно неплохое, лечит больное голо на ура. Но можно найти аналоги и подешевле
Чи є відгук корисним
А
Алина
Долго мучалась с ангиной,но становилось лучше,доктор посоветовала умкалор.Отлично помогает отхарькивать
Чи є відгук корисним
Р
Роман Викторович
Долго и нужно мучились с синуситом. В одно время как-то взялись серьезно и занялись лечением. Врач прописал помимо разных витаминов основным препаратом прописал умкалор. Препарат просто замечательный. Результат хоть проявляется и медленно, но держится по сей день! Отлично!
Чи є відгук корисним
А
Арина
Постоянный кашель замучилл,так что нет сил, поставили хронический бронхит, начал пользоваться вроде бы ничего,немного легче
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Умкалор розчин, 20 мл
Умкалор розчин, 20 мл
256,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 315.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 256.1