0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Ульгікс травлення №30 капсули

Код товару:Код:  4289002
О
Облегчил пищеварение
Стала замечать, что со здоровьем начинаются проблемы, а в частности с желудочно-кишечным трактом, а именно сам процесс пищеварения. Этому поспособствовали мои погрешности в питании, как говорится сама и виновата. На работе обходилась быстрыми перекусами, в основном - это бутерброды или какая-то "сухомятка", в общем, неудивительно, что так и произошло. Часто по вечерам у меня были то боли, то спазмы внизу живота, вздутие и тяжесть в желудке также. Решила все таки пойти к врачу и проконсультироваться, что с этим делать. После посещения и консультации врача, мне назначили Ульгикс пищеварение. Я сначала отнеслась скептически, думала, что, если натуральный состав мне не поможет. А вот и была не права – очень помог Ульгикс и без вреда организму.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ульгікс травлення №30 капсули
Ульгікс травлення №30 капсули
66,32грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 66.32
Продавець: Аптека24
ціна: 66.32