0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Цитропак-Дарниця таблетки, 6 шт.

Код товару:Код:  145.0235
Анонимный отзыв
Мне постоянно помогает цитропак,но мне сказали врачи что на печень очень влияет,у меня часто головные боли,он мне помогает,но вот незнаю что с печенью будет
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Этот препарат - настоящая панацея от головной боли.
Чи є відгук корисним
А
Александра
Незаменимый препарат при головной боли
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Помогает, но посмотрите состав цитрамон и цитропак. Состав одинаков. Кофеин одинаковое содержание. Явно опечатка. Жаль фото не могу добавить
Чи є відгук корисним
I
Igor
От головной боли я не принимал ничего лучше, да и зачем, Цитропак - препарат недорогой и эффективный, соотношение цена/качество просто отличное (особенно с повышением доллара и соответственно - возрастание цены на зарубежные препараты). Одна таблетка справляется с болевым синдромом "на ура".
Чи є відгук корисним
Р
Роман
Очень рекомендую. И не дорого и помогает
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Цитропак-Дарниця таблетки, 6 шт.
Цитропак-Дарниця таблетки, 6 шт.
22грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 22
Продавець: Аптека24
ціна: 29.5