0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Цитогем 1000 мг ліофілізат для розчину

Код товару:Код:  2487021
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Цитогем 1000 мг ліофілізат для розчину

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
8901148240322
Виробник
Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд, (Виробнича дільниця 1)/ Dr. Reddy’s Laboratories Ltd (Formulation tech OPS – UNIT 1)
Кількість в упаковці
1
Фармакологічна група
Протипухлинні лікарські засоби. Структурні аналоги піримідину.
Код АТС/ATX
L01B C05
Форма випуску
Ліофілізат для приготування розчину для вливання
Дозування
1000 мг
Упаковка
1 флакон з ліофілізатом у картонній коробці.
Склад
діюча речовина: gemcitabine; 1 флакон містить гемцитабіну гідрохлориду в перерахуванні на гемцитабін 200 мг або 1000 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421), натрію ацетат, натрію гідроксид.
Показання
Рак жовчних протоків. Гемцитабін показаний для лікування хворих на рак жовчних протоків. Рак сечового міхура. Гемцитабін у комбінації з цисплатином показаний для лікування хворих на локально рецидивуючий або метастатичний рак сечового міхура. Рак молочної залози. Гемцитабін у комбінації з паклітакселом показаний для лікування хворих на неоперабельний, локально рецидивуючий або метастатичний рак молочної залози після попередньої ад’ювантної/неоад’ювантної хіміотерапії. Перед хіміотерапією слід призначати антрациклін, якщо немає протипоказань. Рак легенів недрібноклітинний. Гемцитабін у комбінації з цисплатином показаний як препарат першої лінії для лікування пацієнтів з локально прогресуючим або метастатичним недрібноклітинним раком легень. Гемцитабін як монотерапія показаний для лікування пацієнтів літнього віку та пацієнтів із функціональним статусом «2». Рак яєчників. Гемцитабін у комбінації з карбоплатином показаний для лікування пацієнтів з локально прогресуючою або метастатичною епітеліальною карциномою яєчників. Гемцитабін показаний для лікування пацієнтів з рецидивом епітеліальної карциноми яєчників після періоду ремісії, що становив не менше 6 місяців, після попередньої терапії першої лінії препаратами платини. Рак підшлункової залози. Гемцитабін показаний для лікування пацієнтів з локально прогресуючими або метастатичними аденокарциномами підшлункової залози.
Протипокази
Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Період годування груддю.
Код Моріон
62827
Міжнародна назва
Цитогем

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Цитогем 1000 мг ліофілізат для розчину - Інструкція для застосування

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Цитогем 1000 мг ліофілізат для розчину актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Цитогем 1000 мг ліофілізат для розчину з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.