0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Цирелакс очні краплі, розчин 10 мг/мл, 5 мл, 1 шт.

Код товару:Код:  2329025
Виробник: World Medicine
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
186,11грн
iconКешбек3.72
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Цирелакс очні краплі, розчин 10 мг/мл, 5 мл, 1 шт.

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
Цирелакс
GTIN
5944728004016
Страна производитель
Румыния
Оригинальный препарат
Ні
Импортный
Так
Міжнародне найменування
Cyclopentolate
Срок годности
3 года
Форма выпуска
Капли глазные
Температура хранения
от 2 до 8 °С
Код Морион
598226
Дозировка
10 мг/мл
Способ введения
в глаза
Объем
5 мл
Рецептурный отпуск
Только с рецептом
Кол-во в упаковке
1
Код АТС/ATX
S01F A04

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
с осторожностью
Беременным
с осторожностью
Кормящим матерям
с осторожностью
Детям
от 1 года

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Тому, хто залишить перший відгук, ми нарахуємо50грн бонусівна наступні покупки, a також додатково1 грн за кожен лайк,який буде проставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Цирелакс очні краплі, розчин 10 мг/мл, 5 мл, 1 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: cyclopentolate hydrochloride;

1 мл розчину містить циклопентолату гідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: кислота борна, бензалконію хлорид, калію хлорид, динатрію едетат, кислота хлористоводнева або розчин натрію карбонату, вода очищена.

Лікарська форма

Краплі очні, розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група

Мідріатичні та циклоплегічні засоби. Антихолінергічні засоби. Код АТХ S01F A04.

Фармакодинаміка

Циклопентолат, блокуючи М-холінорецептори, запобігає дії медіатору холінергічних синапсів – ацетилхіноліну.

У результаті блокування холінергічних синапсів, розташованих у сфінктері зіниці та у циліарному м’язі, відбувається розширення зіниці за рахунок переважання тонусу м’яза, що розширює зіницю, та розслаблення м’яза, що звужує зіницю. Одночасно за рахунок розслаблення циліарного (акомодаційного) м’яза виникає параліч акомодації (циклоплегія).

Розширення зіниці настає протягом 15–30 хвилин після одноразового закапування. Мідріаз зберігається протягом 6–12 годин, в особливо чутливих пацієнтів легкий мідріаз може зберігатися значно довше. Залишкові явища циклоплегії зберігаються протягом 6–24 годин. Препарат чинить слабку спазмолітичну дію, зменшує секрецію слинних, шлункових, бронхіальних, потових залоз та підшлункової залози; підвищує внутрішньоочний тиск; зменшує тонус блукаючого нерва, що призводить до збільшення частоти серцевих скорочень при незначному підвищенні артеріального тиску.

Проникає через гематоенцефалічний бар’єр; у середніх терапевтичних дозах виявляє помірний стимулюючий вплив на центральну нервову систему, збуджує дихання.

Фармакокінетика

Циклопентолат добре всмоктується через кон’юнктиву. Значний рівень у центральній нервовій системі досягається через 0,5–1 годину. Зв’язування з білками плазми крові помірне. Період напіввиведення становить 2 години.

Показання

Препарат використовується для досягнення мідріазу та циклоплегії.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату; закритокутова глаукома; анатомічно вузький кут передньої камери ока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Ефекти циклопентолату можуть бути посилені при його одночасному застосуванні з антихолінергічними засобами, такими як амантадин, деякі антигістамінні засоби, фенотіазин, нейролептики та трициклічні антидепресанти.

Антиглаукомний ефект карбахоліну, пілокарпіну та антиглаукомний і міотичний ефекти офтальмологічних інгібіторів холінестерази можуть послаблюватись при одночасному застосуванні з циклопентолатом.

Особливості застосування

Повне відновлення акомодації відбувається протягом 24 годин, але у деяких випадках можливе відновлення протягом декількох діб.

Особи з темним пігментом райдужки та/або з темною шкірою є менш чутливими до дії циклопентолату, тому дозу препарату слід відповідним чином коригувати.

Для зниження системної абсорбції та ризику розвитку системних побічних реакцій рекомендується притискати носослізну точку під час процедури і протягом 2–3 хвилин після неї (особливо у разі застосування дітям). Слід спостерігати за дітьми протягом принаймні 45 хвилин після процедури.

Після застосування препарату слід ретельно вимити руки, оскільки існує ризик системної токсичності при випадковому пероральному потраплянні препарату в організм. У разі ненавмисного потрапляння препарату перорально в організм слід звернутися про медичну допомогу.

Батькам слід не допустити потрапляння препарату в рот дитини та вимити руки дитини після його застосування.

Щоб попередити забруднення розчину, не слід торкатися інших поверхонь кінчиком крапельниці.

Під час застосування циклопентолату можлива підвищена чутливість до світла, тому слід захищати очі від яскравого світла.

При застосуванні циклопентолату можливий розвиток психотичних реакцій, поведінкових розладів та інших неврологічних порушень у пацієнтів з підвищеною чутливістю до антихолінергічних засобів. Ці порушення можуть виникати у будь-якому віці, проте найбільш чутливими є діти молодшого віку (до 3 років).

У пацієнтів, схильних до підвищеного внутрішньоочного тиску, та у літніх пацієнтів підвищується ризик виникнення спровокованої закритокутової глаукоми. Таким пацієнтам та пацієнтам із синдромом Дауна препарат слід застосовувати з обережністю. Перед застосування препарату слід оцінити глибину передньої очної камери, особливо при необхідності тривалої або інтенсивної терапії.

Через ризик розвитку гіпертермії препарат застосовувати з обережністю пацієнтам (особливо дітям), які піддаються впливу високих температур навколишнього середовища або з лихоманкою.

Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам з гіпертрофією передміхурової залози, кишковою непрохідністю, коронарною недостатністю, серцевою недостатністю, атаксією через можливість атропіноподібних реакцій та пацієнтам з підвищеною чутливістю до алкалоїдів беладони та ослабленим пацієнтам через ризик розвитку системних токсичних ефектів.

Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам із запаленням очей, оскільки гіперемія значно збільшує швидкість системної абсорбції через кон’юнктиву.

Під час застосування циклопентолату можливий розвиток судом та психотичних реакцій, особливо у дітей. Препарат застосовувати з обережністю дітям з епілепсією.

Застосування дітям.

Повідомлялось про підвищену чутливість до циклопентолату у немовлят, дітей молодшого віку (до 3 років), дітей з синдромом Дауна, спастичним паралічем або пошкодженням головного мозку. Внаслідок системної абсорбції циклопентолату у таких пацієнтів виявляється його токсичний вплив на центральну нервову систему, серцево-судинну та дихальну систему.

Препарат не застосовувати дітям віком до 1 року та з особливою обережністю застосовувати дітям молодшого віку (до 3 років), дітям з синдромом Дауна, спастичним паралічем або пошкодження головного мозку.

При наявності напівстійкого або стійкого спазму акомодації при циклоплегії краще застосовувати курс інстиляцій атропіну сульфату.

Світлошкірі діти з блакитними очима можуть мати підвищений ризик розвитку побічних реакцій.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Пацієнти літнього віку мають підвищений ризик розвитку спровокованої глаукоми, підвищення внутрішньоочного тиску, психотичних та поведінкових порушень. Препарат застосовувати з обережністю таким пацієнтам та контролювати внутрішньоочний тиск.

Застосування пацієнтам з порушенням функцій нирок та/або печінки.

Досліджень застосування циклопентолату таким пацієнтам не проводилось.

Препарат містить консервант – бензалконію хлорид, який може абсорбуватися м’якими контактними лінзами, знебарвлювати їх або спричиняти подразнення очей. У разі використання контактних лінз, їх необхідно зняти перед закапуванням. Одягнути лінзи можна не раніше ніж через 15 хвилин після застосування препарату.

У разі одночасного застосування інших очних крапель перерва між закапуваннями цих препаратів повинна становити не менше 15 хвилин.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Циклопентолат може викликати короткочасне затуманення зору. Пацієнтам слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами до відновлення ясності зору.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даних щодо безпеки застосування циклопентолату вагітним на сьогодні недостатньо. Невідомо, чи проникає циклопентолат у грудне молоко. Препарат застосовувати у період вагітності або годування груддю лише у разі, коли очікувана користь для жінки перевищує можливий ризик для плода/дитини. Під час застосування циклопентолату можливий розвиток непереносимості іжї у немовлят. У разі застосування препарату рекомендується утриматися від годування груддю протягом 4 годин після його застосування.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений лише для офтальмологічного застосування. Краплі очні слід закапувати у кон'юнктивальний мішок ока.

Дорослі: слід закапувати по 1–2 краплі розчину. За необхідності можна повторити інстиляцію через 5–10 хвилин.

Діти віком від 1 року: слід закапувати по 1–2 краплі розчину. За необхідності можна повторити інстиляцію через 5–10 хвилин.

Максимальний ефект препарату досягається через 30–60 хвилин після його застосування.

Також для зниження системної абсорбції та ризику розвитку системних побічних реакцій рекомендується притискати носослізну точку під час процедури і протягом 2–3 хвилин після неї (особливо у разі застосування дітям). Слід спостерігати за дітьми протягом принаймні 45 хвилин після процедури.

Після застосування препарату необхідно ретельно вимити руки. Батькам слід не допустити потрапляння препарату в рот дитини та вимити руки дитини після його застосування.

Діти

Препарат не застосовувати дітям віком до 1 року та з особливою обережністю застосовувати дітям молодшого віку (до 3 років), дітям з синдромом Дауна, спастичним паралічем або пошкодження головного мозку.

Повідомлялось про підвищену чутливість до циклопентолату у немовлят, дітей молодшого віку (до 3 років), дітей з синдромом Дауна, спастичним паралічем або пошкодженням головного мозку. Внаслідок системної абсорбції циклопентолату у таких пацієнтів виявляється його токсичний вплив на центральну нервову систему, серцево-судинну та дихальну систему.

Передозування

Симптоми.

Посилення проявів побічних реакцій. Системні побічні реакції також можуть виникати після місцевого застосування циклопентолату, особливо у дітей, та включають почервоніння та сухість шкіри і слизових оболонок, висипання (у дітей), затуманення зору, тахікардію, лихоманку, здуття живота у немовлят, судоми, галюцинації, збудження та порушення психічних реакцій (незв’язне мовлення, підвищена втомлюваність, порушення розпізнавання близько розташованих предметів та дезорієнтація у просторі, зміна емоційного стану) та порушення нервово-м’язової координації. Значне передозування може зумовити пригнічення центральної нервової системи, кому, серцево-судинну та дихальну недостатність, мозковий параліч, а також смерть. Симптоми з’являються через 20–30 хвилин після инстиляції циклопентолату та тривають до 12–24 годин.

Лікування.

При місцевому передозуванні слід промити очі теплою водою. У разі виникнення симптомів передозування слід припинити застосування препарату та проводити симптоматичну та підтримуючу терапію. У разі розвитку тяжких проявів показане внутрішньовенне введення специфічного антидоту – фізостигміну. Дорослим антидот вводити у дозі 2 мг, при відсутності ефекту протягом 20 хвилин введення повторюють у дозі 1–2 мг. Дітям антидот вводити у дозі 0,5 мг, при відсутності ефекту протягом 5 хвилин дозу повторити (максимальна доза не повинна перевищувати 2 мг).

Побічні реакції

Місцеві реакції (офтальмологічні порушення): підвищення внутрішньоочного тиску, швидкоминуче відчуття печіння, подразнення, гіперемія кон’юнктиви, фотофобія, затуманений зір, кон'юнктивіт, блефарокон’юнктивіт, точковий кератит, синехії, набряк, біль в очах, мідріаз, сльозотеча.

З боку центральної нервової системи та психіки: психотичні реакції та поведінкові порушення, у тому числі атаксія, некогерентність мовлення, тривожність, галюцинації, гіперактивність, судоми, дезорієнтація, прозопагнозія, сплутаність свідомості, ажитація; ретроградна амнезія, запаморочення, головний біль, сонливість. У дітей можуть спостерігатися атаксія, епілептичні напади, розлади мовлення, збудження, незв’язне мовлення, галюцинації, дезорієнтація у часі та просторі, порушення впізнавання навколишніх людей, амнезія, дизартрія, церебральні прояви або дисфункції, підвищена активність, тривожність, страх, центральний антихолінергічний синдром, сонливість, плаксивість.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, брадикардія, що змінюється тахікардією, артеріальна гіпотензія або гіпертензія, тахіаритмія, аритмія, вазодилатація, почервоніння обличчя та кінцівок, відчуття серцебиття (пальпітації).

З боку травного тракту: нудота, блювання, сухість у роті, зниження моторики травного тракту, здуття живота (у дітей раннього віку), розлади шлунка, непрохідність кишечнику, непереносимість їжі, некротичний ентероколіт, запор, слинотеча.

З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у тому числі тяжкі анафілактичні реакції, дихальна недостатність; висипання, еритема, кропив’янка (у тому числі контактна), контактний дерматит, відчуття жару та сухості шкіри.

З боку сечовидільної системи: затримка сечовипускання, імперативні позиви до сечовипускання, утруднення сечовипускання.

Інші: лихоманка, порушення ходи, втомлюваність, зниження секреції слинних і потових залоз, глотки, бронхів та носових проходів.

Термін придатності

3 роки. Після відкриття флакона препарат можна використовувати протягом 28 днів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 2-8 ºС в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Після відкриття флакон зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка

По 5 мл розчину у флаконі-крапельниці; 1 флакон-крапельниця у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

К.О. Ромфарм Компані С.Р.Л.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

м. Отопень, вул. Ероілор № 1А, 075100, округ Ілфов, Румунія

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Цирелакс очні краплі, розчин 10 мг/мл, 5 мл, 1 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Цирелакс очні краплі, розчин 10 мг/мл, 5 мл, 1 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Цикломед капли 1%, 5 мл
iconКешбек5.06
253,1грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview