0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ципрофарм Декс краплі вушні в флаконі по 7,5 мл

Код товару:Код:  413.0549
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Д
Дарина
Лечила с помощью данного препарата зуд в ушах. Давольно бысто ощутила результат.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Назначал доктор после травмы барабанной перепонки. Капала несколько дней, помогло заживить. Мне было чувствительно капать, слегка пекло. В целом, очень довольна результатом.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Назначал врач при травме барабанной перепонки. Капала несколько дней, боль ушла. Для меня капли были чувствительны при закапывании. Флакон удобный.
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Хоть и написано, что капли ушные, но нам назначил детский лор при затяжном насморке. Теперь спасаемся им, когда сопли переходят в длительную зелень. Но использовать при первом чихе однозначно нельзя, как и любой антибиотик со временем и при частом использовании перестает действовать. На себе тоже проверено, тяжелый насморк проходит за 2-3 дня.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ципрофарм Декс краплі вушні в флаконі по 7,5 мл
Ципрофарм Декс краплі вушні в флаконі по 7,5 мл
Есть в наличии
154,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview