0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Цефтриаксон-Дарниця порошок для розчину для ін'єкцій по 0,5 г, 1 шт.

Код товару:Код:  145.0395
Н
Надежда
Кололи препарат в больнице по назначению врача. Уколы очень болючие, после них остаются синяки. Но сам препарат Цефтриаксон действительно помог и через 3 дня я пошла на поправку. Назначают вместе с любым пробиотиком.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Николай
препарат очень хороший.Но нужно правильное назначение врачей .Увы в нашей стране мидицина желает лучшего..Само лекарство очень хорошее
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Лечили в роддоме неделю.В Киеве во 2м , всех пациентов им лечат. Без анализов и тд. Мне не помог. Может не тем лечили, а не препарат плохой.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Цефтриаксон-Дарниця порошок для розчину для ін'єкцій по 0,5 г, 1 шт.
Цефтриаксон-Дарниця порошок для розчину для ін'єкцій по 0,5 г, 1 шт.
28,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 28.6
Продавець: Аптека24
ціна: 30.9