0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Троксевенол гель, 40 г - ПрАТ ФФ Віола

Код товару:Код:  4801012
Анонимный отзыв
Я в шоке ! Цена маленькая, а действие отличное! Мне 34. У меня варикоз, тромбофлебит и осложнения на ноги после двух ЭКС. Два года еле ходила, постоянная ноющая боль в ногах, больше километра пройти не могла. Купила эту мазь, думала хоть немного снимет боль, чтоб спала и не выла ночью. Мало того, что мазь действует в течении 5 минут, боль проходит (капиллярная сетка после второго применения стала видимо меньше). Сейчас я каждый день гуляю с коляской заходом в 10 км по городу и НЕЧЕГО НЕ БОЛИТ! Ни во время ходьбы, ни после! Жалею только, что не приобрела ее раньше. Однозначно рекомендую!
Чи є відгук корисним
Б
Богдан
Очень хорошо помагает при варикозе. Рекомендую
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Хорошо помогает при варикозе и синяках
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Очень хороший гель при варикозе
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Троксевенол гель, 40 г - ПрАТ ФФ Віола
Троксевенол гель, 40 г - ПрАТ ФФ Віола
90,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 90.6
Продавець: Аптека24
ціна: 114.2