0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Травмафлекс порошок, 30 шт.

Код товару:Код:  1524027
Анонимный отзыв
Сервис отличный
Чи є відгук корисним
С
Светлана
Этот румынский БАД регулярно использую с 2017 года, по назначанию травматолога, хотя бы раз в год по 1-2 пачки - после полного вывиха плеча, опять после полного вывиха плеча. Теперь уже привычный вывих.------Препарат хорошо переносится, от него не болит печень, в отличие от других аналогичных препаратов (хондроитин + глюкозамин + сера). Сладкий, с запахом ванилина. Красителей и ароматизаторов не так уж много. Обычно принимаю днем (растворить в полстакане воды комнатной температуры).
Чи є відгук корисним
К
Клиент
Всем привет! Начал принимать Травмафлекс! О результатах писать пока рано. Когда применю 10 таблеток напишу что и как! На этом пока все! Желаю всем здоровья и хорошего настроения!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Травмафлекс порошок, 30 шт.
Травмафлекс порошок, 30 шт.
633грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 692.6
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 633