0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Торікард таблетки при есенціальній гіпертензії по 10 мг, 30 шт.

Код товару:Код:  2487016
у
уляна
Звернулася до лікаря з набрями на ногах.задишку.вже приймала препарати від серця.Я інколи приймала фуросемід.щоб не було набряків.Лікар порадила торасемід.бо торасемід не вивовидь калій .Та сказала що торікард-є новий якісний препарат.приймаю -набряки зняв краще.як фурасемід.
Чи є відгук корисним
Н
Наталія
Хороший сечогінний препарат. Приймаю в другій половині дня. Переноситься добре
Чи є відгук корисним
С
Світлана
Гарний препарат, п"ю на ніч, добре знімає серцеву задишку.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Принимала Торикард в качестве дополнительного средства от гипертензии. Страдаю гипертонией со склонностью к отечности. Ежедневно принимаю по 10 мг препарата. Побочных эффектов во время лечения не возникало. Средство действует эффективно.
Чи є відгук корисним
Н
Ник Ник
Отличное состояние от препарата. Отцу назначил кардиолог при отёках. С второго дня одышка уменьшилась, отёки на ногах пропали. Препарат работате и цена доступная
Чи є відгук корисним
І
Іра
торікард , ефетивний препарат і як сечогінний і як гіпотензивний, доступна ціна
Чи є відгук корисним
Е
Елена
работает быстро и мягко
Чи є відгук корисним
В
Віталія
Торікард призначили татові разом з іншими препаратами від серця. Для профілактики набряків і для підтримки серця. все подобається, всі обстеження показують гарний результат
Чи є відгук корисним
г
гарний результат
Татові призначили Торікард.До того багато препаратів перепробував,результату мало .Він гіпертонік, ще серцева недостатність в нього.Підійшов добре торікард ,краще себе почуває ефетивний препарат і як сечогінний і як гіпотензивний.Дякуємо,рятує.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Торікард таблетки при есенціальній гіпертензії по 10 мг, 30 шт.
Торікард таблетки при есенціальній гіпертензії по 10 мг, 30 шт.
139,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 139.9
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 139.9