0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Топікрем CICA заспокійливий 40 мл крем

Код товару:Код:  1473070
Л
Лєна
Засіб, який дійсно допомагає. На мою думку, краще заплатити більше і отримати крем, що лікує і допомагає шкірі реально. Всі інші креми, які я використувала до CICA давали лише тимчасовий косметичний ефект, шкіру не загоювали. За тиждень використання CICA я вперше за тривалий час побачила свої руки білими, без тріщин і сухості. Крем CICA також можна використовувати дітям з наймолодшого віку. Знайома аллерголог саме цей крем порадила для лікування проявів атопічного дерматиту у сина. Загалом, дяка Франції за диво.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Крем помогает при контактном дерматите, успокаивает, способствует заживлению. Щадящий состав, подходит для младенцев. Пользуемся неделю, результат видно уже через три дня.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Топікрем CICA заспокійливий 40 мл крем
Топікрем CICA заспокійливий 40 мл крем
329,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 356
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 329.5