0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Тіоцетам розчин для ін'єкцій в ампулах по 5 мл, 10 шт.

Код товару:Код:  127.0126
Анонимный отзыв
через годину після крапельниці піднялась температура, сильний озноб, через 4 години після крапельниці температура досягла 39,3, і це на фоні 2х таблеток нурофену і 1 таблетки ібупрому та протиалергенного, сильний головний біль, ломота в тілі, біль в суглобах, біль в очах. Дуже сумніваюсь в доцільності використання при таких побочних діях
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Кілька разів використовувала окремо тіотриазолін та пірацетам. Дія була непоганою, особливо тіотриазоліну. Мені сподобалось поєднання тіотриазоліну та пірацетаму в одному уколі. Ефект хороший, а кількість уколів менша. І ціна не вища за окремо куплені препарати.
Чи є відгук корисним
А
Алиса
Более высокая цена по сравнению с заменителями полностью себя оправдывает лучшим эффектом. Назначали тёте после инсульта, результат был заметен уже после первых нескольких капельниц
Чи є відгук корисним
А
Андрей
Товар немного дороговат, и это недостаток, но в с другой стороны одни плюсы. Раствора хватило на 10 дней по одному уколу
Чи є відгук корисним
г
гЕНА
Попробовал.Неплохой препарат, его мне порекомендовал доктор при всд, ибо я "умираю" регулярно страдаю от болей в голове. Пил его месяц и сразу видно результат. Но как только их забросить, все боли вернутся. То есть эфект на время, таблетки не лечат, а поддерживают на время.
Чи є відгук корисним
С
Станислав
Мне очень хорошо помогает при ибс.
Чи є відгук корисним
П
Петр
Очень хороший препарат, назначали маме при ишемическом инсульте. Побочных действий не наблюдали никаких. Цена хорошая!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Тіоцетам розчин для ін'єкцій в ампулах по 5 мл, 10 шт.
Тіоцетам розчин для ін'єкцій в ампулах по 5 мл, 10 шт.
348,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 386.81
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 348.8