0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg)

Код товару:Код:  859032
Виробник: Фармаско
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg)

Основні

GTIN
4820058670453
Кількість в упаковці
1

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Опис Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg)

Материал теста - цельная кровь, сыворотка, плазма


Вирусный гепатит является системным заболеванием с преимущественным поражением печени. Антиген, который находится на поверхности вируса гепатита В, называется HBsAg. Раньше его также называли австралийским антигеном или Au-антигеном. Наличие HBsAg в цельной крови, сыворотке и плазме, указывает на активность гепатита В, хронического или острого. 


При типичном течении гепатита В, HBsAg можно обнаружить за 2-4 недели до того, как уровень ALT (аланинаминотрасферазы) начинает отклоняться от нормы и за 3-5 недели, до того, как начинают развиваться симптомы желтухи. 


Поверхностный антиген HBsAg имеет четыре основных подвида: adw, ayw, adr and ayr. В силу разнообразия антигенных детерминант, существует 10 основных серотипов вируса гепатита В.


Экспресс-тест CITO TEST HBsAg для определения поверхностного антигена (цельная кровь / плазма / сыворотка) является быстрым тестом для качественного определения наличия HBsAg в образце цельной крови, сыворотки и плазмы. В тесте задействована комбинация моноклональных и поликлональных антител для избирательного определения HBsAg в образце цельной крови, сыворотки и плазмы.


Цена Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg) актуальна при заказе на сайте. Купить Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg) в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Ціна на Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg) актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Тест CITO TEST Гепатит B(HBsAg) з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити