0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Тест CITO TEST COVID-19 швидкий тест для діагностування коронавірусної інфекції для самоконтролю №1

Код товару:Код:  5770002
Л
Леся
Тест слід використовувати з другого тижня хвороби на ковід, оскільки він виявляє не вірус, а антитіла до нього - імуноглобуліни типу М та G. Тому якщо треба швидко виявити інфікування на ковід - то цей тест не підійде. Тест містить набір для відбору крові з пальця. В інструкції не дуже зрозуміло написано як робити процедуру, але в інтернеті є доступне відео саме для цього тесту. Особисто в мене з першого разу відібрати достатню кількість крові не вийшло, довелось трохи помучитись, щоб відібрати вдруге. Результат у вигляді полосок з"являється вже за 5 хв і потім не зникає. Інтерпритація результату детально описана в інструкції. Загалом, тест коштує не набагато дешевше, ніж аналогічний аналіз в лабораторії. Крім того, він констатує факт наявності антитіл, а в якій вони кількості - не зрозуміло. Тому якщо є змога - краще звернутись в лабораторію.
Чи є відгук корисним
P
PetrPavl
Точный тест на антитела к коронавирусу. Вот реально люди путаются, когда используют не в то время такой тест. Его надо не ранее второй недели с начала болезни использовать, когда антитела начали вырабатываться. И то есть люди с проблемами иммунитета...не у всех могут быть антитела. Тест ловит не сам вирус, а реакцию вашего организма на него. А, если хотите вирус выявить - это вам тест на антиген надо брать. Он уже с начала болезни выявляет и там в нос такая же палочка как у пцр засовывается
Чи є відгук корисним
С
Сергей Леонидович
Купил эту гадость, всё сделал по инструкции, показал,что результат негативный (одна полоска).А через неделю попал в больницу с поражением лёгких на 45% и сатурацией 80%.В результате,на лечение потратил $2000.Не покупайте эту гадость, добавьте 800 грн.и сделайте ПЦР тест.При корона вирусе, каждая минута дорога!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Тест CITO TEST COVID-19 швидкий тест для діагностування коронавірусної інфекції для самоконтролю №1
Тест CITO TEST COVID-19 швидкий тест для діагностування коронавірусної інфекції для самоконтролю №1
343,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Немає в наявності
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 343.7