0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Тержинан таблетки, 6 шт.

Код товару:Код:  230.0003
М
Мар'яна
Доброго дня! Періодично користуюся цим препаратом з 2014 року за призначенням лікарів. Завжди задоволена результатом. З негативних реакцій завжди в перший день користування відчуття достатньо сильного печіння та легкого болю в попереку
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
После сильного стресса появились симптомы молочницы. Тержинан помог от них избавиться после первой же свечи.
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Вернулась недавно с моря, и через пару дней почувствовала симптомы молочницы. Тержинан выручает в таких ситуациях не впервые.Болезнь неприятна, поэтому местное применение сразу облегчает состояние.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Тержинан таблетки, 6 шт.
Тержинан таблетки, 6 шт.
306,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 306.5
Продавець: Аптека24
ціна: 338.9