0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Електронний термометр (гнучкий) VEGA МТ 519

Код товару:Код:  CO000519
Е
Елена
Наш поломался быстро. Просто перестал включаться (батарейку меняли). Давал погрешность на 0.4. Изменяли на одной руке этим, на другой ртутным в одно время.
Чи є відгук корисним
В
Всеволод
Правильные данные показывает. Недорогой по стоимости. Батареек хватает на пол года,если часто пользоваться.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Пользуемся уже более года и я очень довольна. Точно и быстро измеряет температуру, погрешностей не бывает. Термометр со своей функцией справляется отлично. Очень удобно, что термометр издает звуковой сигнал после окончания измерения температуры в том случае, если температура повышена.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Електронний термометр (гнучкий) VEGA МТ 519
Електронний термометр (гнучкий) VEGA МТ 519
156грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 156
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 156