0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Сустамар таблетки по 480 мг, 50 шт.

Код товару:Код:  410.0006
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
К
Клиент
У кого есть проблемы со спиной или суставами, тот меня поймет как сложно найти препарат, который не окажется пустышкой. Я рада , что мой врач мне подобрал именно это лекарство. Оно мое спасение, особенно в осенне -весенний период. Препарат нужно принимать курсом и ни в коем случае не прерывать.Тогда будет видимый эффект. Большой плюс,что таблетки действуют мягко на организм,не вызывая побочных явлений. Хотелось бы ,что бы в аптеке он был всегда.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Сустамар таблетки по 480 мг, 50 шт.
Сустамар таблетки по 480 мг, 50 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview