0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Супрастин розчин для ін'єкцій по 20 мг/мл, в ампулах по 1 мл, 5 шт.

Код товару:Код:  464.0040
5
6 відгуків
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Татьяна
Этот препарат необходимо иметь в аптеке в каждом доме. Тем более во время пандемии. Решила обновить запас и аптека 24 мне в этом помогла. Спасибо
Чи є відгук корисним
Ю
Юлия
Очень хорошее средство,быстро снимает отек и зуд.Спасибо.
Чи є відгук корисним
Л
Лариса
Ок
Чи є відгук корисним
А
Антон
Отлично помог при укусе осы. Должен быть всегда в домашней аптечке. Рекомендую этот сайт.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Малейшая реакция на чтобы то ни было - сразу супрастин. Желательно инъекции. Снимает раздражение за одну ночь. А еще прекрасно работает как снотворное - особенность в том, что с ним засыпаешь как в детстве после беготни и усталости.
Чи є відгук корисним
i
ira57
Для нас Супрастин - это самое эффективное и быстродействующее антигистаминное средство. Именно его мы дали младшему сыну, когда у него в первый раз случился отек Квинке, он опух и стал засыпать у нас на руках - боялись не доживет до приезда скорой... Но врачи скорой помощи приехали достаточно быстро, а ребенок к тому моменту чувствовал себя уже гораздо лучше.
Чи є відгук корисним
V
Valentina
Привет!Что то укусило,и внезапно появилась аллергия,ужасное состояние!!!Как первую помощь мне вкололи супрастин, аллергия прошла очень быстро,единственное что очень хотелось спать.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Супрастин розчин для ін'єкцій по 20 мг/мл, в ампулах по 1 мл, 5 шт.
Супрастин розчин для ін'єкцій по 20 мг/мл, в ампулах по 1 мл, 5 шт.
Есть в наличии
144,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview