0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Сумамед таблетки по 125 мг, 6 шт.

Код товару:Код:  316.0047
Н
Наталия
Препарат эффективно помогает при заболевание лор инфекции и заболевании ленких.Мне нравиться новая формула таблетки для рассасывания
Чи є відгук корисним
P
Pavel2334
Очень мощный антибиотик. Проверил когда болел трахеитом - помог практически мгновенно. Очень удобная схема лечения - 1 табл в день, курс лечения 3 дня. После лечения получил небольшой дисбактериоз, лечил кефиром. Но эта проблема возникает практически у всех, кто лечится антибиотиками. Антибиотиками, слышал, лучше не увлекаться, что бы не развивалась резистентность
Чи є відгук корисним
о
олеся
Хороший препарат помагает при любом вирусном заболеванн! и с Гриппом справляеться ))) рекомендую ,
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Сумамед таблетки по 125 мг, 6 шт.
Сумамед таблетки по 125 мг, 6 шт.
167грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 180.5
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 167