0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Судокрем антисептичний та протизапальний крем, 60 г

Код товару:Код:  1125002
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
У малыша начались опрелости из-за подгузников. Врач посоветовал Судокрем. На следующий день после использования краснота ушла, кожа чистая. Прекрасное средство. Нам помогает каждый раз. Иногда надо использовать несколько дней, если раздражение сильное. На долго хватает банки. За три месяца даже половину не использовала. Рекомендую, если вам рекомендует ваш врач.
Чи є відгук корисним
Д
Дарья
Отличный крем при опрелостях , на утро красноты и раздражения нет
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Судокрем антисептичний та протизапальний крем, 60 г
Судокрем антисептичний та протизапальний крем, 60 г
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview