0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Судокрем крем, 250 г

Код товару:Код:  1125003
Ю
Юлия
Незаменимое средство и после операции и от укусов насекомых, и после ожогов. А также для детей под подгузник и от попрелостей.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Отличное средство для всей семьи. Начиная от младенцев - пеленочный дерматит, потом отпрелости, ожоги в возрасте постарше, а для старшего поколения бесценная помощь от пролежней. У нас в семье он есть всегда .
Чи є відгук корисним
В
Валерия
Достоинства: отлично справляется с раздражением, опрелостями, пеленочным дерматитом; обладает антисептическими, антибактериальными и заживляющими свойствами, понравился!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Судокрем крем, 250 г
Судокрем крем, 250 г
548,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Немає в наявності
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 548.3