0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Стериллиум раствор, 500 мл

Код товару:Код:  060.0007
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Татьяна
Отличное и качественное средство для дезинфекции. Без сильного резкого запаха, обрабатываю руки и некоторые поверхности. Очень удобно. Пользуюсь давно, кожу рук сильно не сушит, не липнет, обладает бактерицидным свойством. Лучшее антисептическое средство! Флакона хватает надолго.
Чи є відгук корисним
Ю
Юрий Васильевич
Стерилиум это постоянная чистота рук и дезинфекция от разных вирусов. Заботиться о своем здоровье нужно заранее, чтобы потом не было поздно. Желаю всем крепкого здоровья.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Отличное дезинфицирующее средство, не оставляет чувства липкости на руках после применения, нет резкого запаха, расходуется экономно.
Чи є відгук корисним
Н
Наталия
Лучший!
Чи є відгук корисним
Н
Наталия
Самый лучший дезинфектор
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Стериллиум раствор, 500 мл
Стериллиум раствор, 500 мл
Есть в наличии
248грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview