0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Спиртол антисептичний розчин 96%, 100 мл

Код товару:Код:  057.0217
Л
Леся
Хороший спирт. Вже давно користуємось саме таким. Кришка закручується міцно, спирт не вивітрюється.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Отличный и качественный продукт! Всегда пользуюсь таким спиртом, а во врмя карантина еще чаще. Запах чувствуется, но выветривается быстро. Крышка флакона надежная, после открытия фиксируется хорошо. Препарат универсальный и необходимый всегда. Дезинфицирую поверхности и могу протереть руки. Спирт оможет обработать кожу для инъекции или забора крови, растворить краску, приготовить настойку или экстракт, для ингаляций и дезинфекции не заменим. Поэтому, рекомендую!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Спиртол антисептичний розчин 96%, 100 мл
Спиртол антисептичний розчин 96%, 100 мл
53,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 53.6
Продавець: Аптека24
ціна: 81.1