0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Слімсі Фет Берн порошок для прискорення метаболізму, 21 шт.

Код товару:Код:  5922002
Анонимный отзыв
Препарат можно применять во время интервального голодания?
Чи є відгук корисним
Л
Лера
Если вы не заметили, как таете на первых упаковках, то порадую, что на этом этапе это точно случится. FAT.BURN – активное похудение! Не забывайте про воду, это тоже важно.
Чи є відгук корисним
Р
Рита
Щоб швидше схуднути з Slimsy потрібно підходити системно. Не треба забувати про правильне харчування, спорт та здоровий сон, інакше результат буде менше це точно.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Заказала, хочу вірити, що цифри на вагах будуть зменшуватись, а якщо ще і в розіграші повезе)) буде дуже класно)
Чи є відгук корисним
М
Мария
Пити пігулки для схуднення було страшно, проте мати стрункішу фігуру дуже хотілось. Почала моніторити інформацію щодо ефективності препаратів, які наразі є у нас в аптеках, часто натикалася на позитивні відгуки про Слімсі і вирішила спробувати саме цю програму. Зараз закінчую третій крок SLIMSI FAT.BURN і результатом задоволена. Якщо бажаєте відчути зміни скоріше, то варто додати у своє життя спорт, як це зробила я. Програму Слімсі рекомендую!
Чи є відгук корисним
А
Антон
👍👍👍
Чи є відгук корисним
І
Ірина
Супер препарат, легко приймати, нагадує лимонад, приємний на смак, прискорює метаболізм, і дійсно вже вага пішла, -2кг
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Хорошая программа для чистки организма. Вместе с лишним весом улучшилось и состояние кожи. С первых дней приема приятное ощущение легкости и комфорта
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Завжди мала проблеми з зайвою вагою, тому і засобів перепробувала немало. Але Слімсі сподобався найбільше. Результат помітно вже с першого тижня
Чи є відгук корисним
А
Анна
Покупаю набором! отличное средство
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Слімсі Фет Берн порошок для прискорення метаболізму, 21 шт.
Слімсі Фет Берн порошок для прискорення метаболізму, 21 шт.