0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Слімсі Боді Шейп порошок для запобігання утворенню нових жирових відкладень, 21 шт.

Код товару:Код:  5922003
Л
Лера
SLIMSY це справжнє диво. Не дуже вірила рекламі та отзивам, проте вирішила спробувати. В першу чергу задоволен чоловік, каже, що я прям світитися стала. Він мене дуже підтримує, навіть бігає зі мною вранці, так що рекомендую препарат не тільки як помічника в схудненні, але й для перевірки відносин у родині)))
Чи є відгук корисним
Р
Рита
BODY.SHAPE це фінальний крок Slimsy, позаду вже три D.TOX, CTRL.FOOD, FAT.BURN. Мені худлось дуже просто і я рада, що не даремно витратила гроші і час
Чи є відгук корисним
М
Мария
Пушка!!! Я схудла! Супер програма! Нарешті мої старання не пройшли даремно. 25 днів швидко пролетіли і я стала легше на 10 кг. В тренажерний зал ходити не було часу, проте трішки займалася самостійно вдома. Зроблю невелику перерву і пройду курс SLIMSY ще перед літом.
Чи є відгук корисним
І
Ірина
П'ю курсом результат подобається. Ці стікі солодкі на смак. Не знаю чи щось дають. 3 курс метаболізм дуже сподобався
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Приятнее легкого похудения может быть только тот факт, что вес после него не возвращается! Прошел месяц как я закончила пить программу, и результат радует. Класс!
Чи є відгук корисним
В
Вікторія
Вирішила спробувати худнути зі Слімсі. Мене привабив натуральний склад, відсутність будь-якої хімії та обіцяні швидкі результати. Цукерки та напої дійсно без хімозного присмаку. Буквально відразу помітила, що підвищилася активність і мені якось легше рухатися стало, пішло кілька сантиметрів в об'ємах, зменшилися набряки. Вага дійсно йде, що не може не радувати) По-моєму це працює)).
Чи є відгук корисним
В
Віра
Чого я тільки не пробувала - майже всі дієти, інтервальне голодування, розвантажувальні дні і навіть повну голодовку. А вага все одно повертається! ((Знижується повільно, а повертається швидко. Ну і я постійно зриваюся і знову починаю їсти. Але ось з цукерками Слімсі дотримуватися дієти виявилося набагато простіше. Їм кілька разів на день, але зовсім маленькими порціями, при цьому немає головокружіння або відчуття голоду. І вага більше не скаче вгору! Перші в моєму житті цукерки, від яких не поправляєшся)))
Чи є відгук корисним
А
Анна
отличное средство. покупаю набором
Чи є відгук корисним
Е
Елизавета
Хорошая программа и что самое главное - натуральная и безопасная. За 25 дней удалось скинуть 7 кг. Перед летом то что нужно. Жаль, что покупала все препараты в марте еще и акции тогда не было.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Слімсі Боді Шейп порошок для запобігання утворенню нових жирових відкладень, 21 шт.
Слімсі Боді Шейп порошок для запобігання утворенню нових жирових відкладень, 21 шт.