0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Слабілакс-Здоров'я краплі від запору, 7,5 мг/мл, 30 мл

Код товару:Код:  171.0419
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
М
Марта
Лучший вариант из всех доступных в Украинских аптеках. А перепробовала я буквально все, что там продается, такие препараты для меня - вынужденный способ существования, а не ситуативное средство. Капли несколько мощнее таблеток, обычно действуют через 12 часов после приема, но да, бывает раньше или позже, в зависимости от употребляемой пищи. При привычном рационе - все же 12 часов норма. Указанной в инструкции дозы достаточно на человека средней комплекции, нет нужды увеличивать дозировку для повышения эффективности. От других препаратов отличается тем, что практически не дает спазмов, например, от пиколакса они просто кошмарные, а гуталакс - лотерея по результату. Еще одна фишка - если часто применяете один препарат и резко переходите на другой - требуется время для перестройки организма под новое средство. Не знаю, с чем связано, но первое применение-два любого препарата из этого сегмента может быть непредсказуемым, а вот уже потом становится нормально.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Страдаю постоянными запорами и мне приходится довольно часто пить слабительные средства. На мой взгляд это хороший препарат, и цена приемлемая. Украинский производитель внушает доверие. Однозначно советую выбрать эти капли,если вы стоите перед выбором-взять слабительные таблетки или капли. Единственное,это действие. Может это только у меня? Действие наступает иногда через 2 часа, иногда через 6 часов,а было такое,что даже на следующий день. Может это особенность моего организма.Но учтите этот нюанс.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Слабілакс-Здоров'я краплі від запору, 7,5 мг/мл, 30 мл
Слабілакс-Здоров'я краплі від запору, 7,5 мг/мл, 30 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
71,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview