0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Сіофор таблетки по 500 мг, 60 шт.

Код товару:Код:  072.0008
Е
Елена
У меня был повышен индекс инсулинорезистентности. Доктор назначил препарат, через месяц приема показатели пришли в норму, закажу еще.
Чи є відгук корисним
В
Вера
Отличный препарат для диабетиков, назначил врач, постоянно пью курсом, все устраивает приятная цена и высокое качество, спасибо вам за это! Буду и дальше обращаться
Чи є відгук корисним
З
Зоя
Принимаю препарат уже много лет, так как страдаю диабетом 2-го типа. Заказываю через аптеку24 из-за доступной цены и надлежащего качества( при необходимости выдают Сертификат). Всем рекомендую!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Сіофор таблетки по 500 мг, 60 шт.
Сіофор таблетки по 500 мг, 60 шт.
227,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ