0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Nature.med (Натур.мед) Луково-часниковий комплекс шампунь проти випадіння волосся, 200 мл

Код товару:Код:  918081
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
И
Ирина
Не помог мне((
Чи є відгук корисним
Г
Геннадий
Приобретал себе серию этих шампуней, когда столкнулся с проблемой выпадения волос. Побаивался, что запах будет неприятный,но в действительности, всё оказалось наоборот.шампунь оказался лёгкий и универсальный.
Чи є відгук корисним
В
Валентина
Купила этот шампунь по рекомендации подруги. Осенью волосы начинают выпадать, вот решила попробовать это средство. Очень боялась, что этот шампунь будет специфический пахнуть. Боялась зря. Шампунь приятно пахнет. Никакого дискомфорта. Мне понравился.хорошо пенится.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Когда на нервной почве у меня были проблемы с выпадением волос - мне этот шампунь очень помог. Эффект начал проявляться через 3 недели использования. Я осталась довольна.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Nature.med (Натур.мед) Луково-часниковий комплекс шампунь проти випадіння волосся, 200 мл
Nature.med (Натур.мед) Луково-часниковий комплекс шампунь проти випадіння волосся, 200 мл
Есть в наличии
98,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview