0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Шавлії екстракт з вітаміном C Др.Тайсс таблетки для горла №24

Код товару:Код:  161.0038
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Наталья
Лекарства бывают и вкусные и полезные. Такими являются эти леденцы. Их нужно рассасывать во рту, когда появляется кашель и боль в горле. Снимает даже довольно сильный кашель. Нам их посоветовала наша ЛОР. Несколько дней я принимала их. Зато потом долго не болела.
Чи є відгук корисним
K
Kira
Был сильный кашель, ходила в больницу доктор приписал кучу препаратов, ничего не помогало, наверное с неделю рассасывала шалфея экстракт кашель прошел, и уже как год ни разу не закашлялась.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Шавлії екстракт з вітаміном C Др.Тайсс таблетки для горла №24
Шавлії екстракт з вітаміном C Др.Тайсс таблетки для горла №24
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
96,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview